[MKVII] Uszczelka szyby w tylnej klape-wyciąga sie? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2011-04-28 22:29:20, czapa_74 pisze:
O ile z wyjęciem nie będziesz miał najmniejszego problemu o tyle włożenie jej po wcześniejszym wklejeniu (przynajmniej u mnie tak było) graniczy z cudem. Jeśli masz zamiar wklejać szybę w całości - wklejaj z założoną uszczelką. Dasz w którymś miejscu trochę więcej kleju i uszczelki nie włożysz w żaden sposób.......



ale ja przecież nie chcę wyciągać szyby, tylko samą uszczeleczkę i tak sobie myślę, że nie całą ale tylko dolny fragment ...
  
 
Więc powinno się udać, nie przesadź z ilością spoiwa a powinno być ok.
  
 
Cytat:
2011-04-28 22:43:49, trifoglio pisze:
ale ja przecież nie chcę wyciągać szyby, tylko samą uszczeleczkę i tak sobie myślę, że nie całą ale tylko dolny fragment ...




yyy nie wiem czy widziałeś ale ja nie mam tej usczelki, u mnie tez była taka przerwa w uszczelce przy spojlerze
  
 
a może ktoś poleci jakiegoś dobrego uszczelniacza
  
 
Do klejenia szyb oraz do uszczelniania, wklejania uszczelek itd jest tylko klej do szyb czarny, reszta nie nadaje sie do tego, ani sylikony, ani zadne uszczelniacze.
  
 
Jeśli macie przerwę na łączeniu uszczelki to bardzo łatwo ją zniwelować, bez żadnych udziwnień. Trzeba ją palcami naciągnąć zaczynąj od przewinego punktu do punktu łączenia, czyli kładziecie dwa palce na tym przeciwległym punkcie i naciskając na uszczelkę jedziecie tymi palcami dookoła, jeden palec w jedna drugi w druga strone i tak kilka razy, aż Wam się zejdzie jak należy, można potem dać na lączenie kropelkę, żeby się już nie rozjeżdzała.