SPOTKANIA NA CENTRUM W PIATKI CO TYDZIEN O 20 :D

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej. Wiem że sie już od dawna tu nic nie dzieje ale może ktoś tu jeszcze zaglądnie raz na ruski rok to daje do informacji że w piątki co tydzień o 20 zawsze się spotykamy na centrum. Zawsze coś tam się dzieje np Lesio narobi troche dymu
  
 
Nawet teraz tzn. jak tam wszystko lodem skute to Lesiu narobi dymu ? To ja tam widze 2 mozliwosci, albo zadymi z chlodnicy (oby nie), albo ganiacie i odsniezacie placyk i wtedy dymi sie z odpowiednich elementow samochodu
Tak czy siak dobrze wiedziec, ze jeszcze jakies zycie motoryzacyjne wystepuje w Stalowej.


[ wiadomość edytowana przez: tomeQ_ dnia 2010-01-31 21:41:21 ]
  
 
Coś tam się jeszcze dzieje... a jak sucho to czasami się jezdzi do lasu na grzyby lub na obwodnice dlatego wbijac

[ wiadomość edytowana przez: Rapcio dnia 2010-02-01 16:55:50 ]
  
 
jak zbuduje auto wpadnę
  
 
Cytat:
2010-02-01 18:24:02, CZUCZU pisze:
jak zbuduje auto wpadnę


Byle nie znowu do rowu
Ps. Buduj buduj 30.04 sie zbliza !
Postaram sie kiedys pojawic zobaczyc ile siwych wlosow i dzieci przybylo tuningowcom
  
 
Wiem że sie zbliża. Jakbym miałwolne 7 klocków to już by było gotowe a tak mam bude, zawias, srodek, strój, skrzynie ale silnika niet
  
 
czuczu co to za potwora budujesz ?
  
 
Cinquecento Vk2 Hs 1150 do Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Kasy idzie na to w brud ale warto.
  
 
To bylo sobie kupic gotowego golfa, byloby jeszcze bardziej warto ;] Koszty startu sa na tyle porownywalne, ze mozna je pominac, a szybkosc wdrapywania sie pod gore jest nieporownywalna. Ale lepsze cc w gsmp niz krecenie sie jak gowno w przereblu pomiedzy pacholkami w wiekszosci kjsow. Mam nadzieje, ze zobacze "tajgera" w Korczynie, bo juz blizej to zadnej rundy nie bedziesz mial
  
 
Auto będzie gotowe bo musi, strój gotowy, licencja itp, holownik zobaczymy tylko co ze mną ale jak coś po maju też są imprezy.
  
 
reaktywacja dawnych czasów ? frekwencja jaka ?
zrobi się sucho i cieplej to pojawimy się z Kozą
co by odbyć bratobójczy pojedynek xD
  
 
Hmm jakby jutro cieplej było może i ja wpadnę.