TGR Upadło ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Jestem z Krakowa, ale na większość eliminacji na torze przyjeżdżam. Zawsze dumnie patrzyłem na poczynania samochodów z naklejkami "Tyska Grupa Rajdowa" niestety od kilku miesięcy już tak nie jest, czy to znaczy że TGR, upadło (jako klub, strona)
  
 
Tak, TGR upadło. Część załóg przeszło do Zagłębiowskiej Grupy Rajdowej a część przestała jeździć.

Pozdro
  
 
Co Ty Ziober pierdolisz? Ta część co przestała jeździć to chyba tylko o Ciebie chodzi ;p. Większość ekipy juz zaczęła sezon, a reszta przygotowuje sie do rozpoczęcia na najbliższym sprincie w Chorzowie. Prawdopodobnie cała ekipa sie pojawi na starcie. pozdro
  
 
Przede wszystkim padła nam przypadkiem strona, zniknęła cała zawartość i pojawił się problem z odtworzeniem, oraz bieżącym prowadzeniem.

Jednak TGR do końca nie upadł, może nie mamy strony i tego trochę brakuje ale jest kilka załóg, które nadal jeżdżą i będą jeździć!

Oprócz mnie, niestety muszę przy pauzować pierwszą część sezonu głównie z powodu szkoły.



Cały czas startuje i szykuje się do 3 ligi kolejny driver w CCS - Grzesiek Pasterak



W klasie 126p mamy również 2 świetne załogi - Dawida Drozdka i Krystiana Jarnota





Z rajdami do końca nie rozstał się również David Niesyto, który zakupił od Adama CC900, a na placu ma jeszcze seryjnego Swifta GTi



Oczekujemy również na pierwszy start Adama Gładysza w nowej rajdówce - VW Polo 1,4 16v. Narazie dysponujemy miniaturką zdjęcia auta, gdyż Adam ukrywa jest prze paparazzi



Jest jeszcze 2 kierowców - Jacek Koselski w Hondzie Civic i Tomek Bożek w Seicento.






Ze starych TGRowych załóg powrócił na trasy po dłuższej przerwie mój brat w CCS i miło mi patrzeć jak rozkłada rywali.



OZ również wrócił po dłuższej przerwie w startach po zakupie rajdówki.



Chłopaki zaczęli działać z klubem ZGR z prostego powodu - u nas niewiele się dzieje i poza wspólnymi wyjazdami na rajdy i startami nie jesteśmy sobie w stanie nic więcej przygotować, a wiadomo, że każdy chciałby się rozwijać jeżeli są takie możliwośći. Naprawdę zazdroszczę ekipie ZGR organizacji.

Dlaczego my nie działamy ? ludzie się postarzeli, pozmieniały się priorytety, większość po prostu nie ma na tyle czasu - przykre ale prawdziwe.

Do zobaczenia na rajdowych trasach ! W tym roku mam nadzieje, że nasz ekipa pojawi sie na kilku imprezach organizowanych przez AMK Ślązak.
  
 
Taki spóźniony żart primaaprilisowy Myślałem że i tak nikt nie odpisze na ten post


[ wiadomość edytowana przez: ziober dnia 2010-04-04 06:44:52 ]
  
 
Ino w tym żarcie troche prawdy niestety jest
  
 
Chłopaki nie ma co się denerwować tylko szykować fury do zawodów a poza tym warto by było odbudować tą stronę