OC a rejestracja samochodu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Jak wygląda sprawa z oc gdy samochód kupiony w komisie nie jest na mnie przerejestrowany?

Niby mój kolega ma opłaconą składkę oc (dzwonili do niego z towarzystwa i zgodzil sie kontynuowac itp)...

ale jak to sie ma do rejestracji? to jest w ogole mozliwe? OC na niego a dowod na kogos innego i jeszcze na starych tablicach?

Normalnie dziwnie to wyglada ale slabo sie znam na tym..

Może ktoś sie orientuje ?
  
 
jest to możliwe
  
 
ja tak jezdzilem prawie dziesiec miesiecy OC na mnie a dowod rej na poprzedniego wlasciciela
  
 
No tak tylko robiąc wywiad w ubezpieczalni innej powiedzieli że to jest niemożliwe ponieważ to wygląda jakby on ukradł samochód a oc sfałszował na siebie plus kobieta wydająca mu to powinna iść siedziec...

nic nie rozumiem...
  
 
Cytat:
2010-04-09 08:49:03, EmCe2006 pisze:
No tak tylko robiąc wywiad w ubezpieczalni innej powiedzieli że to jest niemożliwe ponieważ to wygląda jakby on ukradł samochód a oc sfałszował na siebie plus kobieta wydająca mu to powinna iść siedziec... nic nie rozumiem...



to tyle się znają co i nic możesz mieć dowód na inną osobę a OC na siebie możesz poruszać się pojazdem od znajomego kolegi lub kogoś z rodziny autem firmowym itp i masz możliwość wykupienia OC na siebie seryjnie nic ci policja czy ktoś nie zrobi

zamów rozmowę z liberty czy też z link4 sami do ciebie zadzwonią i się dowiesz czy się tak da bardzo prosta sprawa