KJS Limanowa 18.04.2010

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Pisze sie ktos na KJS w Limanowej?
  
 
Ja chyba się skusze, ale nie wiem czy zdaże silnik ogarnąć. Najwyżej wsadze seryjny i też bedzie
  
 
Choc jeden sie znalazl Czym jedziesz?
  
 
Maluszkiem
  
 
To typowy KJS z dojazdówkami, BK itp itd czy kręcioł?
  
 
Typowy KJS
  
 
WuErCe Ty jedziesz tym czerwonym maluchem?
kondziorally1 zapisuj sie bo impreza jest dosc fajna
  
 
Tak
  
 
Aaa to Cie kojarze Ostatnio cos Ci sie spierrr w limanowej - gadalismy tez o tripodach o ile pamietam...zalozyles?
Wogole co tam pozmieniales w aucie od ostatniego startu?
  
 
Ostatnio przewód hamulcowy powiedział nie Tripodow nie załozyłem bo zawsze coś wyskoczyło do roboty, a dodatkowo ich cena poszła w góre. Miałem za to ich tańsze odpowiedniki przez chwile, ale to nie zdało egzaminu Pozatym troche zawieszenie pomęczyłem i przygotowuje nowy silnik.
A u Ciebie coś nowego w autku?
  
 
Aaa no fakt juz sobie przypomnialem Ja z tripodow zrezygnowalem - zalozylem wszystko na nowych czesciach i ma chodzic Aaa to widze ze walczysz cos Ja ostatnoi zmienilem wahacze, sprzeglo, gaznik i zobaczymy co to bedzie - jeszcze auta nie odpalalem wiec ciezko powiedziec jak bedzie chodzil - w tym tyg wszystko wyjdzie w kazdym badz razie na limanowej powinienem byc - w koncu kase juz zaplacilem co to za silnik skladasz? Masz juz silnik w budzie czy dopiero sie sklada?
  
 
wybiera się ktoś DF'em ? Sam się zastanawiam czy jechać do limanowej czy do biecza
  
 
Silnik dopiero sie składa, na obecnym odczuwam w pewnych momentach że sprzydałoby sie pare kuców wiecej W obecnej chwili zastanawiam sie nad wałkiem.
  
 
Tailgunner nie masz sie co zastanawiac - w gorlicach bedziesz mial tylko super oes a w limanowej KJS - szkoda ze terminy sie nalozyly bo mialem jechac na obydwie imprezy ale jesli sa w jednym czasie to nie ma sie co zastanawiac - lepiej zapierrr caly dzien niz 5min Jesli do jutra wplacisz to placisz tylko 100zl pozniej juz 150

[ wiadomość edytowana przez: meo87 dnia 2010-04-12 23:16:26 ]
  
 
chyba jednak pojade do biecza licząc że wszystkie zapierdalacze z klasy 3 pojadą do limanowej przez co będzie szansa na jakiś wynik