A może by tak.. Zlot w Sulejowie? - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Działam w tym klubie 15 lat i mam prawo mówić jak jest.

Masz także prawo usuwania postów nie na temat? wg Ciebie ? A to sobie usuwaj , ale rangą użytkownika samochodu marki Łada to ty się przy mnie nie chwal bo będziesz musiał pomnożyć swoje lata razy dwa i dodać ogonek.
  
 
Cytat:
2018-02-27 22:52:53, leszczyna pisze:
Działam w tym klubie 15 lat i mam prawo mówić jak jest. Masz także prawo usuwania postów nie na temat? wg Ciebie ? A to sobie usuwaj , ale rangą użytkownika samochodu marki Łada to ty się przy mnie nie chwal bo będziesz musiał pomnożyć swoje lata razy dwa i dodać ogonek.


Kolego, mam funkcje moderatora właśnie po to aby mniej więcej usuwać posty niezwiązane z tematem. A co do rangi? Nie mam potrzeby się chwalić. Za stary jestem na to. A co do Ciebie to moze cos zrób, napisz cos o swoim aucie, pokaż jakies zdjęcia. Zaproponuj cos cos korzystnego dla klubu, włącz się w jakies działania ( ale konkretnie) bo na razie to coś tam enigmatyczne chlapniesz na forum, na żadnym spocie ani zlocie Cie nie widziałem. Ponoć masz pięknie utrzymaną Ladę, ale tez nie pokazujesz to moze powiedz czego Ty chcesz bo jakos nie widzę tu sensu w Twojej działalności.
A teksty z ogonkiem i latami to sobie schowaj, bo nie mam 15 lat i nie muszę przechwalać się długością ku.....a.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
A ta dyskusja jest związana z tematem, czy może to też usunąć?
  
 
Pogadamy wtedy gdy dasz mi na chwilę tą funkcję kasowania swoich komentarzy,dasz mi?
  
 
Cytat:
2018-02-28 07:13:30, SzokoLada pisze:
A ta dyskusja jest związana z tematem, czy może to też usunąć?


Wadim, masz takie same uprawnienia jak ja, wiec również masz prawo do moderowania dyskusji. Do Twojej decyzji. Według mnie to akurat ma jakiś związek z tematem.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Moim zdaniem post leszczyny wnosił co nie co. Ciężko to było pojąć, ale jednak racja była.
  
 
"A Słowo ciałem się stało - i mieszkało między nami" pierwsza wersja ,druga wersja "Ale zostało zmoderowane bo było nie na temat".Ok, i tak będę od czasu do czasu pisał nieszablonowo wbrew pozorom a czy to coś wniesie czy nie to zależy od odbiorcy .Pozdrawiam was wszystkich i Ciebie Andrzeju też.
  
 
Pisz proszę jak najbardziej, ale miło by było gdybyś oprócz owego "nieszablonowego pisania" włożył coś więcej: jakiś opis auta, udział w spotkaniach, jakieś propozycje i pomysł na klub bo tak to ...

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Czy to jest warunek konieczny? czy status pisacza i czytacza jest tolerowany na tym forum? Odnośnie mojego usuniętego przez Ciebie postu to Ty miałeś rację a nie ja ,a dla czego ? a no dlatego że choć dotyczył on tematu frekwencji i był na temat to napisany był językiem M. Mazura i J. Koseckiego , za co serdecznie przepraszam .To się więcej nie powtórzy.
  
 
Ależ oczywiście, "pisacze i czytacze forumowi" też są mile widziani.

Niemniej jednak zachowajmy jakieś zdrowe proporcje.

Jak wiesz - jest to forum klubu motoryzacyjnego - podkreślam forum klubowe, a nie tylko forum pomocy technicznej.

Główna cechą wyróżniającą kluby motoryzacyjne jest chęć spotykania się na zlotach i spotach, dzielenie się swoimi perypetiami związanymi z pojazdami naszej ulubionej marki, omawianie tuningów, remontów itp a nie tylko wrzucenia zapytania jak mam problem i potem nic.

Nie jesteśmy jakimiś fanatykami, ortodoksami itp ale zastanówmy się, jeżeli ktoś nie jest zainteresowany aby przeznaczyć 1-2 dni raz na rok na spotkanie z ludźmi z klubu, nie napisze nic o swoim aucie, nic nie pokaże to czy aby na pewno nie pomylił miejsca???

Pisać żeby tylko pisać? czy o to chodzi?

Ja wiem, zaraz podniosą się głosy że nic nie mamy do zaproponowania, że zniechęcam takimi postami potencjalnych klubowiczów itp. OK, tyle że czego ci mityczni potencjalni klubowicze oczekują?
Próbujemy coś zorganizować - cisza, piszemy indywidualnie do ludzi, zapraszamy, namawiamy, cisza, czasami ktoś odpisze że nie jest zainteresowany zlotem bo np ma imieniny u ciotki a najczęściej to w ogóle oleje odpowiedź. Na zloty jeździ po kilka tych samych osób. Oczywiście komentarze pozostałych ( zazwyczaj pisarzy z forum z kilkuletnim stażem) - nuda, brak ciekawego programu, miejscówka kiepska, a tak poza tym to mam coś ciekawszego do roboty itp.
No dobrze, a co oni zrobili aby to poprawić? Zaproponowali coś konkretnego, chęć pomocy w organizacji, ale takiej konkretnej pomocy a nie tylko wytykania minusów?

Czy o to chodzi aby te parę osób którym się chce coś zrobić żebrało o łaskawe pojawienie się szanownych forumowiczów

Prosimy na forum - zamieście wątek o swoim aucie - oprócz kilku osób - cisza

To co nam po takim klubie? O jakim klubie w ogóle mówimy?

A teraz zastanów się nad tym co napisałem i powiedz czy nie mam prawo irytować się kolejnymi elaboratami typu sztuka dla sztuki?

Bo co, urażę kolejna osobę która i tak nic nie robi? Bo znowu usłyszę że nie rozumiem niczego?
Szczerze, nie muszę rozumieć, nie mam w targecie utrzymania każdego klienta...



-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Wracając do tematu zlotów. Tak sobie poczytałem i olśnienia dostałem. Wydaje mi się, że jeżeli na tym złocie pojawił się emde swoim mchem, to podejrzewam, że frekwencja będzie bardzo wysoka. Nawet ja się pojawię, obiecuję. To takie moje głośne przemyślenia.
  
 
Cytat:
2018-02-28 19:51:22, SzokoLada pisze:
Wracając do tematu zlotów. Tak sobie poczytałem i olśnienia dostałem. Wydaje mi się, że jeżeli na tym złocie pojawił się emde swoim mchem, to podejrzewam, że frekwencja będzie bardzo wysoka. Nawet ja się pojawię, obiecuję. To takie moje głośne przemyślenia.



Wadim,
Czy ta ironia była konieczna?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Eee tam zobacz panie Andrzeju jaki ruch w interesie się zrobił a to od samego gadania tylko.
  
 
No co z tego gadania wynika?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Wracając o sedna tematu - rzuciłem propozycję 2-ch spotkań w ciągu jednego sezonu właśnie dlatego aby każdy miał możliwość pojawić się na jednym z nich. Sorry ale nie przyjechać na ani jeden zlot w roku (zakładamy że byłyby dwa) to albo wyjątkowo pechowy zbieg okoliczności albo zwykłe lenistwo. Ale tak jak Andrzej napisał - to nie MY, starzy klubowicze LKP mamy prosić na kolanach świeżo upieczonych Ładziarzy... To powinno wychodzić od ich - kupiłem Ładę, ogarnąłem -> chcę się nią pochwalić przed gronem starszych stażem kolegów. Tak to wszędzie wygląda i tak wyglądać to będzie u nas. Oczywiście propaganda propagandą, informacje na forum, wydarzenia na FB - tak ale nikogo z domu na siłę za rękę wyciągać nie będziemy - to wychodzić ma od was, nowych.

Sam kupiłem Kremówkę w 2011 roku i jedną z pierwszych rzeczy jakie zrobiłem to zatankowałem auto na stacji i wyruszyłem do Mirowa na zlot...

W moim województwie znam około 8-10 obecnych lub byłych Ładziarzy - z tego na zlotach regionalnych lub ogólnopolskich bywały (jak dobrze liczę) sporadycznie 3-4 osoby. I ten sam "problem" jest zapewne w reszcie kraju - ludzie mają Łady ale nie chcą się nimi chwalić/spotykać. Dlaczego ? Dobre pytanie...

Zapytano mnie w Estonii o nasz klub - szczerze mówiąc nie umiałem im racjonalnie wytłumaczyć dlaczego jest tak, że Ład jest w Polsce w miarę sporo a aktywnych klubowiczów - piszących na forum i jeżdżących na spotkania - raptem kilkanaście osób.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Aha, rozumiem , znaczy nie rozumiem . Wydaje mi się że rozumiem problem z zaangażowaniem moim .Znaczy się ja jestem zaangażowanym od 33 lat w znajomość z Władkiem ale żeby tak do klubu nagle ? I co ja mu mam mu powiedzieć ? Władek ty chodź ty jedź na zlot miłośników ? no i tego właśnie nie rozumiem.
  
 
Nieee, chyba jednak nie...

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Kamień z serca mi spadł.
  
 
A mnie pasuje wasze towarzystwo a nawet jestem w stanie zdzierżyć ułanską fantazję Igora rozbójnika i na zlot w tym roku napewno dotre a w bonusie przywioze oprócz mojego pojazdu czyli beżowej 2107 jeszcze kuzyna który kupił niedawno 2105 w wersji rajdowej pod warunkiem że zdąży ją poskładać w najbliższym terminie a wiele na to wskazuje że tak. więc organizujcie zlot .MY Z PEWNOŚCIĄ na spotkanie dotrzemy i czy będzie lało czy świeciło to sie stawimy termin to sprawa poboczna mam nadzieję że nie na przełomie lipca i sierpnia bo wtedy jade na 2 tygodnie na wczasy ale każdy inny termin jest spoko
  
 
I taka postawa mi się bardzo podoba. Bierzcie z kolegi przykład !

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3