Pieknie, w nocy przygruntowe przymrozki...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na polnocnym wschodzie -1 w nocy!
A moja mieszanina w ukladzie chlodzacym zamarznie dopiero ponizej -34 stopni Celsjusza!
  
 
No, w końcu ktoś się odezwał !
A nie mówiłem, że idzie zima brrrrrrr.
Wyjąatkowo cicho dzisiaj na Forum. Tak sobie siedzę i patrzę w to pudlo a tu nic się nie dzieje ciekawego Szkoda, bo mam dzisiaj wolne i chciałem trochę przynudzć - ale nie ma chętnych.
Hej.
  
 
ja zmieniłem już na zimówki - zdecydowałem sie na Dębica Frigo Directionale - 185/65 R14 - na razie spoko. Zimno jak cholera. Dziś ledwo zeskrobałem LÓD z szyby (nie mylić ze szronem). Okazało się że mam pękniętą nitke w tylnej szybie - czym by to podkleić ? Ja chcę upałów ! Niech będzie 30 st. C !
PS Cena z założeniem : 187 pln sztuka.
  
 
A ja jeszcze nawet nie dokonalem zakupu. 4 opony, 4 felgi, napelnianie gazem, wywazanie... ech.
  
 
Mnie zakup zimówek też czeka. Co sądzicie o opony.com.pl czy rzeczywiście są najtańsi?

Jacenty co do pękniętej nitki to ci napiszę jutro bo mam w bagażniku taki specjalny lakier z opiłkami właśnie do tego tylko nie pamiętam jak się nazywa. Kupiłem go gdzieś w toruniu za niecałe 10 zł.

Janusz Figurski
  
 
W Taunusie bawilem sie z klejeniem i powiem wam, ze to nie dziala. W instrukcji od kleju jest napisane, ze operacji dokonywac przy jakiejs tam temperaturze tylko skad ja teraz wziac nie posiadajac garazu. Moze dzialalo by, gdyby naprawy dokonac w upalne lato?
  
 
Jeżeli chodzi o opony.com.pl - musisz sam porównać ceny u siebie - ja ich nie znam. Powiem tylko że opłaciło mi się kupić u siebie - założenie (wybredzałem jak stara panna), wyważenie, przekładanie - gratis. Co do nitki - czekam na koncepty ( tak, tak, Janusz - ujawnij co to za cud, jak Twoje próby ?)- szyby wymieniał nie będę przecież. Pomóżcie bo to środkowa nitka - co z tego że cała szyba odpuściła jak na środku mam ładny pas zaparowanej szyby. Własne doświadczenia mile widziane - Ptaszyna - napisz coś bliżej - co to był za specyfik i dlaczego się nie udało ?. Nie związał ? Nie kleił się ? Nie przewodził ?
Dzięki za odzew.
  
 
Już odpowiadam. Do klejenia ogrzewania tylnych szyb jest: "Lakier do klejenia ogrzewania tylnych szyb AG438" (tak się nazywa). Kupiłem go w Toruniu na ulicy Bydgoska 72a (róg Sienkiewicza) tel: (56) 6222200 codziennie 8-18 soboty 8-14.
Przykleiłem tym całą blaszkę bo mi się odp... od szyby. Już rok trzyma i działa bez zarzutu. Zostało mi jeszcze parę nitek ale cosik nie mogłem znaleźć przerw (mam słaby wzrok i cierpliwość).
Lakier jest w małej fiolce (srebrny) i do tego jest jeszcze mały pędzelek.

Pozdrawiam


Cytat:
2002-09-24 12:59:11, Jacenty pisze:
Co do nitki - czekam na koncepty ( tak, tak, Janusz - ujawnij co to za cud, jak Twoje próby ?)



Janusz Figurski
1.5 GLX LPG

[ wiadomość edytowana przez: jafi dnia 2002-09-27 15:10:03 ]
  
 
Tam sie nazywa lakier do... a tu klej przewodzacy do...
Cala blaszke przykleic nie problem, widac ze sciezkami wiekszy, pozatym po klejeniu badziewnie to wyglada i przy czyszczeniu szyby trzeba uwazac by nie oderwac.
  
 
Pieknie, zachodze do TESCO a tam nadal same letnie plyny do spryskiwaczy...
  
 
A przy okazji w Krakowie juz o 7 rano mimo konca pazdziernika bylo -2 stopnie. Z ulga odetchnalem, po tym jak samochod zapalil i pracowal, jak gdyby nigdy nic. Tylko szyby troche zmrozilo, a wentylacja zwlaszcza na przednie boczne pozostawia wiele do zyczenia
  
 
Plyn do spryskiwaczy mimo roznicy w cenie zawsze mam taki, ze w przypadku mrozu nie bede tryskal sopelkami Roznica w cenie nie jest duza, a mi plynu starcza tak na 3 miesiace jak nie na dluzej
Robert
  
 
Zapomniales chyba o tym, ze plyn zimowy ma troche gorsze wlasciwosci, roznice widze wyraznie teraz kiedy przesiadlem sie z letniego.