Czyżby koniec strony "wiejski tuning" ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Albo tylko u mnie coś nie wtenczas, albo zablokowali tą stronę...
Wyświetla mi się napis, że strona jest zablokowana z powodu złamania prawa, he he he.
  
 
Postaw kropke pomiedzy wiejski a tuning...

Dziala ??

  
 
Dzięki Stary !
Jednak działa...
  
 
No i pojawiła się aktualizacja WT, Najlepsze jest TO (szczególne odpadająca taśma i brewki), TO - szczególnie te pomieszane drzwi i wentylacja bagażnika, nie skręcające się kółka w TYM poldku, za TO powinno się karać,... zresztą, pooglądajcie sami.
  
 
Panowie mi sie wyswietla ze strona wiejski tuning jest do sprzedania
  
 
Chyba jednak koniec oto komunikat jaki sie wyswietla po wejsciu na strone

"Serwis wiejski.tuning.prv.pl chwiliwo nieczynny "

  
 
hehehe i bardzo dobrze
  
 
w sumie nie wiem czy dobrze..... mimo wielu wad stronke w sumie lubiłem

Można było się pośmiać...... a że moje autko tam sie znalazło.....hmmmm conajmniej dowiedziałem się kto jest chujem
  
 
Już byście chcieli. Pewno jakaś przebudowa.
  
 
Ooo matko!!
On uzywa wulgaryzmow!
a gdyby to Twoje dziecko czytalo? (sprawdzic czy nie ksiadz)...
  
 
a mi jest przykro ze nei ma czasem mozna sie bylo posmiac z kaszalków, bolido podobnych kredensów, ferrari i takich innych
  
 
matka siedzi z tyłu tak powiedział




PS! odnośnie wulgaryzmu - nie znajuje w słowniku ludzi kulturalnych słowa które by w dostateczny sposób opisało osobe która z jednej strony krytykuje WT, a z drugiej wysyla tam fotki klubowicza
  
 
tak krytukuje i uwazam ze jest najlepsze miejsce dla tego "klubowicza"
  
 
A swoją drogą jestem ciekaw kto wysłał na WT zdjęcia mojego autka na 99% był to jeden z klubowiczów bo na jednym z tych zdjęć(gorszej niż teraz jakości) była odsłonieta częś rejestracji po ok 8 godz. wprowadziłem korekty do tego zdjęcia (+ jedno zdjęcie przez pomyłkę zostawiłem z niezamalowaną rejestracją.)
Zdjęcia na WT to te pierwotne więc albo miałem zajebistego pecha że w ciągu tych ok. 8 godz. przeglądała galerię osoba z zewnątrz albo zrobił to jakiś ˝życzliwy˝ klubowicz i podejrzewam kto (na 50%) ???
  
 
Lasombra tego "klubowicza" własnie usuneliśmy z KLUBU

odnośnie pomówień - bo dowiedziałem się z paru żródeł że zrobisz wszystko abi mi zaszkodzic .....

Przysięgam na życie mojej rodzinki że nie wysłałem żadnej fotki na WT. Jak napisałem w innym wątku nie jestem chujem....
  
 
jestes ale nie jestes tego swiadomy...
co do tego klubowicza.. to clay czas ejst i jeszcze szyderczo krzyczy...

co do mnie to sam sie usunalem .. jestes polanalfabeta i czytasz bez zrozumienia ?
  
 
tiaaaa

ps nie dam się sprowokować, nie zdenerwujesz mnie

EOT


[ wiadomość edytowana przez: Tomek-Mydlowski dnia 2003-11-20 05:11:30 ]
  
 
Lasombra - sam się pogrążasz - co raz głębiej i głębiej ...

Jak widzę nie słuchasz nikogo - nawet ludzi Ci życzliwych...

Myślę, że Ty poprostu nie potrafisz rozmwaiać z ludźmi...

żenuaaaa....... nic już lepiej nie mów....
  
 
Cytat:
2003-11-19 23:45:46, Armani01 pisze:
i podejrzewam kto (na 50%) ???



Niech zgadnę... pewno ja?
  
 
Nie!
Wydaje mi sie ze chodziło o mnie - Lasombra w głupim geście obrony rozpuszcza plotki że ja wysłałem fotki innych klubowiczów na WT , co oczywiście jest wierutną bzdurą .....


[ wiadomość edytowana przez: Tomek-Mydlowski dnia 2003-11-20 08:21:17 ]