Czyżby koniec strony "wiejski tuning" ? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja bym bardzo chcial sie dowiedziec kto wyslal moje fotki i innych.
Niech tem ktos sie przyzna ja nic jemu niezrobie naprawde . Tylko niech sie przyzna
  
 
KURWA, PANOWIE!!!!!!

Skończmy tą żenadę, jak to komuś chumor poprawi to niech wysle i moje autko na WT , w dupie z tym, ta strona nie jest dla mnie wykładnikiem. A ich teksty są poprostu na poziomie 4-ro paskowych dresów z wiosek co latają kaszlakiami po cztrey osoby w środku....

Uspokujcie się kurwa mać wreszcie bo i mi nerwy szwankują....



A było tu kiedyś tak miło
  
 

Sorry panowie zapomnijcie o tym co powiedziałem --
żadnego z was nie podejrzewam ( piotrek , Tomka M ani Lasombry)

Mogłem tego nie zaczynać bo widzę że obraca się to przeciwko mnie a więc Zapomnijmy o sprawie
  
 
Gdybym to był ja to bym się przyznał wam prosto w oczy... taka łajza i świnia jestem bezczelna (i musicie się do tego przyzwyczaić - zresztą już chyba się przyzwyczailiście )... ale niestety to nie jestem ja
  
 
tak tak koncze..
wiem Jaco od ciebie samych nowosci sie dowiduje lacznei z tym ze ja sie na tym forum pojawilem...

dobra
a ty Tomek uwazaj na swoj niewypalony jezyk...
  
 
Panowie wiem ,że to w tej chwili mało prawdopodobne (jestem żonaty, to wiem co to znaczy się kłócić ), ale może ogłosilibyśmy partnerstwo dla pokoju.

Tomek z Michałem nie musicie się przepraszać ale zobligujcie się ,że nie będziecie już walczyć - zacznijcie się ignorować i tyle.

Lasombra mam nadzieje ,że nie jesteś na cały klub obrażony i zostaniesz na forum jako szeregowy członek ,że tak powiem.

Sytuacja zaczyna być napięta - dajmy sobie na wstrzymanie.

PS. Piotr-ek i Tomek - wiem ,że to nie Wy wysłaliście fotki na WT - poprostu to nie w Waszym stylu......
  
 
mowiac dajmy sobie na wstrzymanie napisales tez:
"
PS. Piotr-ek i Tomek - wiem ,że to nie Wy wysłaliście fotki na WT - poprostu to nie w Waszym stylu......
"
co uwazam za kolejna aluzje do mnie.
szeregowym czlonkiem nei jestem juz niczego
  
 
Cytat:
co uwazam za kolejna aluzje do mnie.
szeregowym czlonkiem nei jestem juz niczego





to nie była żadna aluzja

wierze im i tyle - Tobie do niedawna też wierzyłem
zaraz mnie ..uj strzeli
  
 

Lasombra naprawdę nie bierz wszystkiego do siebie ja z boku tego tak nie zrozumiałem

Generalnie uważam tak jak wcześniej gdzieś powiedziałem że jesteście(Tomek i Lasombra) nauczką dla innych klubowiczów
że są pewne granice krytyki i dopiekania sobie, których nie powinno się przekraczać bo robi się nie smacznie .
A wina leży po obu stronach.
Chociaż Lasombra powinien wcześniej zczilautować lecz to nie znaczy że ten kto się najbardziej awanturuje i kłuci zawsze nie ma racji i jest tym złym ,dalszego jego postępowania nie komentuję.

Przyznam ,że dokładnie nie znam genezy kłutni i swoje zdanie opieram na waszych późniejszych relacjach (bardzo subiektywnych)

  
 
Oooo!!! WT działa. Najlepsze są fotki VW i kaszlaków. A wyrok śmierci powinen zostać wydany za tjóning Mercedesa.
  
 
Apel do panów mających literkę M przy nicku. Wycinajcie te wulgaryzmy, w końcu po coś jesteście moderatorami.
Nie jestem jakimś wrażliwcem i estetą, ale takie rzeczy rażą i nie wystawiają nam najlepszej opinii w oczach osób (spoza klubu) czytających to forum.

P.S. A posty pewnych dwóch panów, w których będą znowu zaczynać swoje cyrki kasować bez mrugnięcia okiem. HOWGH
  
 
Martinezzz, to jest klub dla klubu a nie klub do ludzi z zewnatrz. Wedlug mnie panowie M nie powinni kasowac wulgaryzmow, to tak jakby kasowac czyis styl wypowiedzi, ten klub ( w odroznieniu od innych np. fiata ) ma swoj specyficzny klimat, jest tu bardzo fajnie i nie powinno sie nic zmieniac.
  
 
Cytat:
2003-11-25 00:39:02, Martinezzz pisze:
Apel do panów mających literkę M przy nicku. Wycinajcie te wulgaryzmy, w końcu po coś jesteście moderatorami.
Nie jestem jakimś wrażliwcem i estetą, ale takie rzeczy rażą i nie wystawiają nam najlepszej opinii w oczach osób (spoza klubu) czytających to forum.

P.S. A posty pewnych dwóch panów, w których będą znowu zaczynać swoje cyrki kasować bez mrugnięcia okiem. HOWGH



Hmmm co to Martinezzz cenzurę chcesz wprowadzać to ludzie przez lata walczyli o wolność słowa a Ty ich chcesz kneblem potraktować ?????? Co do wulgaryzmów- każdy ma prawo pisać w takim stylu jak uzna za stosowne chce napisać "KURWA" to niech pisze jak chce ładniej to może QRWA lub Q#$%^&
Co do niektórych wątków faktycznie mogą zostać tylko dla klubowiczów ale proszę nic nie kasować !!

ps. blokowanie wątków też nie powinno mieć miejsca, no chyba że w ekstremalnych przypadkach (ale to moje prywatne zdanie) każdy wątek kiedyś umrze swoją śmiercią naturalną.
  
 
Cytat:
2003-11-25 11:08:02, Grzegorz pisze:
Hmmm co to Martinezzz cenzurę chcesz wprowadzać to ludzie przez lata walczyli o wolność słowa a Ty ich chcesz kneblem potraktować ??????


Nie, nie chcę wprowadzać cenzury. Uważam tylko, że bluzgi można w większości wykropować i w żaden sposób nie powinno to wpłynąć na treść wiadomości (no chyba że połowa tekstu to by było mięso - ale to skrajny przypadek).


Cytat:
Co do wulgaryzmów- każdy ma prawo pisać w takim stylu jak uzna za stosowne chce napisać "KURWA" to niech pisze


Niby tak, ale to jest forum publiczne i można by zadbać o cywilizowaną formę. Nie każdy musi mieć ochotę czytać mięcho.
Żebyś nie pomyślał, że jestem jakimś starym zrzędliwym dziadem . Rozumiem jak ktoś w poście o tym, że np. powybijali mu szyby w samochodzie będzie chciał się wyładować. Ale ruszyło mnie jak zaczęły padać pod adresem ludzi, których znam (co prawda tylko wirtualnie) wyrazy na ch. Gdyby nie to pewnie nie napisałbym tego posta.


Cytat:
blokowanie wątków też nie powinno mieć miejsca, no chyba że w ekstremalnych przypadkach (ale to moje prywatne zdanie) każdy wątek kiedyś umrze swoją śmiercią naturalną.


Ja właśnie miałem na myśli taką ekstremalną sytuację. Animozje Tomkowo-Lasombrowe co i rusz pojawiają się na forum i jakoś nie chcą umrzeć śmiercią naturalną. A ja mam po prostu już dość czytania tego typu wypocin. Skoro sami nie potrafią przestać trzeba im po prostu uniemożliwić dalszą "dyskusję" na forum (mam oczywiście na myśli dyskusję na ten temat a nie w ogóle).
  
 
co moge powiedzieć - przepraszam Wszystkich którzy byli widzami ..tego cyrku.

Ze swojej strony moge obiecać zawieszenie broni...i totalną ignoracje w/w osobnika

Niech wątek opadnie do archiwum
  
 
to po co "osobniku" w nim piszesz skoro ma opasc do archiwum ??
  
 
Cytat:
2003-11-26 22:40:18, Lasombra pisze:
to po co "osobniku" w nim piszesz skoro ma opasc do archiwum ??



Zacznij od Siebie...