[mkVII] Jaki przekaźnik do czasowego wyłączania lampki podsu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam prośbę. Mógłby mi podać jakie tam są piny (numery nóżek) do przekaźnika czasowego wyłączania lampki podsufitki w Escorcie mkVII? Albo jaki to jest numer przekaźnika (oznaczenie, numer R...)? Czy też zdjęcia jego nóżek i oznaczeń jeśli ktoś posiada? Byłbym wdzięczny.
ps. Założyłem nowy temat ponieważ poprzedni został zablokowany (jak zwykle zresztą na tym forum... i jak tu o coś poprosić...) a problemu nie rozwiązałem...

[ wiadomość edytowana przez: mati2021 dnia 2010-05-21 21:36:19 ]
  
 
to jest przekaznik R17
  
 
A u mnie właśnie jest już w skrzynce włożony R17 (taki niebieski wąski) chociaż nie miałem takiej lampki w Essim. Ale czasówka nie działa niestety... Może przy silniku 1.8 jest inna skrzynka bezpieczników...
  
 
przekaznik czasowy lampki podsufitkowej jest w kolorze zoltym, wiec niebieski to raczej nie ten.
  
 
a u mnie właśnie R17 to jest taki wąski niebieski
  
 
R11 to opóźnienie, R17 to klima





[ wiadomość edytowana przez: kub3k dnia 2010-05-21 22:43:01 ]
  
 
a bo to mowa o mk7, a ja mk6 mam
  
 
Przekaźnik łatwo poznać bo jest żółty i ma od góry białe kółko. (wszystkie jakie miałem takie były, możliwe że są jakieś bez tego kółka)
nr przekaźnika: 85GG 13C718 AA
5 pinów opisanych: 31/15/31L/31S/30


[ wiadomość edytowana przez: Venom_4x4 dnia 2010-05-21 23:29:14 ]
  
 
proszę oto numery przekaźnika do lampki 85GG13C718AA
  
 
No właśnie w temacie jest, że mkVII
Dzięki wielkie
A nie wie nikt jakie to ma numery nóżek? Bo w sklepie się mnie pytal koleś o to. Mówił, że inaczej nie znajdzie.
  
 
w sklepie bedzie ciężko. albo ASO albo szrot. to jest przekaźnik z ukł elektronicznym i pierwszym lepszym go nie zastąpisz.
(nry masz niżej)
  
 
31 31L 31S 15 30
  
 
zsmarti, nie ściągaj odemnie
  
 
Dziękuję Bardzo
  
 
  
 
Dziękuję jeszcze raz kolegom za pomoc Znalazłem ten przekaźnik Jak by ktoś kiedyś szukał czegoś na ten temat, to podaję informacje o przekaźniku do czasówki lampki w podsufitce:
R11 (wysoki, kolor żółty)
85GG13C718AA
oznaczenia nóżek: 31 31L 31S 15 30

I to by chyba było na tyle Podaję też zdjęcie jak to wygląda w skrzynce bezpieczników (to ten żółty wysoki po środku).