[K] Fiat Coupe 16vt, Lancia Delta 2,0 16vt

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kupię Fiata Coupe, Lancia Delta tylko i wyłącznie 16vt najlepiej uszkodzony lub sprowadzony. Z góry pisze, że auto chcę kupić z przeznaczeniem na części, a potrzebny mi kompletny zespół napędowy i osprzęt na swapa do mojej Delty. Może ktoś będzie miał do sprzedania właśnie silnik, część osprzętu i instalacje elektryczną.

Ogólnie jeśli ktoś przegląda serwisy aukcyjne zagraniczne i zobaczy w miarę taniego 16vt to poproszę o linka w temacie tylko nie z mobile.de, autoscout.de, bo te serwisy przeglądam na bieżąco.

Czekam na propozycje, bo zbytnio mi się nie pali wolę kupić to co chce i poczekać.
  
 
Cytat:
2011-04-08 21:15:06, mac1us pisze:
Kupię Fiata Coupe, Lancia Delta tylko i wyłącznie 16vt najlepiej uszkodzony lub sprowadzony. Z góry pisze, że auto chcę kupić z przeznaczeniem na części, a potrzebny mi kompletny zespół napędowy i osprzęt na swapa do mojej Delty. Może ktoś będzie miał do sprzedania właśnie silnik, część osprzętu i instalacje elektryczną. Ogólnie jeśli ktoś przegląda serwisy aukcyjne zagraniczne i zobaczy w miarę taniego 16vt to poproszę o linka w temacie tylko nie z mobile.de, autoscout.de, bo te serwisy przeglądam na bieżąco. Czekam na propozycje, bo zbytnio mi się nie pali wolę kupić to co chce i poczekać.


napisz do yankee miał zdaje się 2.0t z fiata/lancii
  
 
Napisz do Piotrka Banego - pioban,
On ma też takie zabawki.