[S] Fiata 126p 1985r PILNE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Mam do sprzedania Fiata 126p z 85r. auto jest na chodzie jest parę pierdół do zrobienia najlepiej jak by ktoś był zainteresowany to zadzwonić to wszystko postaram się wytłumaczyć. Blacharkę oceniam na DB z tego co widać od spodu to nie ma dziur progi też całe kolor: BIAŁY.
Brak przeglądu i OC.

Cena: 300zł

Kontakt: 503 -414 -656
  
 
Cytat:
2010-06-14 17:52:34, MLODY-90 pisze:
Witam Mam do sprzedania Fiata 126p z 85r. auto jest na chodzie jest parę pierdół do zrobienia najlepiej jak by ktoś był zainteresowany to zadzwonić to wszystko postaram się wytłumaczyć. Blacharkę oceniam na DB z tego co widać od spodu to nie ma dziur progi też całe kolor: BIAŁY. Brak przeglądu i OC. Cena: 300zł Kontakt: 503 -414 -656



wez no daj foty bo nic nie widze
  
 
jutro postaram się wrzucić jakieś foto
  
 
Oto zdjęcia:






  
 
UP Cena: 250zł
  
 
Przyklepany.
  
 
Cytat:
2010-06-17 12:30:41, Tybek pisze:
Przyklepany.



ty chyba chory jesteś koleś dwa kanty, jeden maluch i teraz kolejny ulep???? weź idź do psychiatry
  
 
eeeeeeyyyyyyy ale dlaczego? Nie chcę lepić w tej budzie co mam bo jest zjebana (cehu-potwierdź ) Lepiej zrobić od początku dobrze drugą, tym bardziej że swapa nie mam zamiaru sprzedawać. W tej co mam powoli trzeba by się zabierać za progi, podłogę, a i tak będzie taka jaka jest, czyli nie taka jak być powinna.
  
 
Ale widzę że malec w wersji australijskiej "niki"
  
 
Widziałem dokładniejsze zdjęcia. Odklepuję.