Odklejajaca sie podsufitowka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam wszystkich klubowiczów mam problem z odklejajaca sie podsufitowka w bmw 520 i moze ktos z was zna jakis dobry klej do przyklejenia tej podsufitówki nie piszcie mi ze lepiej kupic na szrocie bo krzyczna sobie dosc kolosalne pieniadze pozdro dla wszystkich
  
 
Przerabiałem ten problem - wyszło na to, że materiał podsufitki jest na takiej gąbce, na którą nakłada się klej i przykleja się do dachu. Jeżeli materiał odszedł od gąbki raczej nie da się go przykleić bez śladów, dlatego najlepiej pojechać do tapicera, kupić materiał, zdjąć samemu podsufitkę i dać do podklejenia.

Pozdrawiam.
  
 
Mozesz podjechać do serwisu np.autoreduty to takie rzeczy zrobią Ci niemal od ręki.A co Ci tutaj tapicer pomoże.Tam to chociaz zobacza fachowcy-a tapicer to Ci fotel szybciej zrobi.
  
 
Zależy kto jak chce zrobić. Ja za małe pieniądze mam nową podsufitkę i jestem z niej zadowolony
  
 
Kurcze,no ja jak pisalem jednak z klejem bym sie tu nie bawił,bo to nie wiadomo tak naprawde jaki wybrac,zeby to sie trzymalo przysłowiowej kupy i nie było lipy z tym ze cos tam sie zacznie odklejac.
W serwisie drogi Ci tego na bank nie zrobia.