No i mamy forum :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
I jak się podoba forum?
Jeśli już się zarejestrowaliście to koniecznie kliknijcie w "dołącz do klubu", odnośnik jest u góry.
  
 
Stronke macie bardzo fajna zeby mieszkal gdzies niedaleko to bym sie z checia zapisal do waszego klubu. Zycze wam rozwinieca klubu.
  
 
Ej no nie wolno kasowac posta z przywitaniem

Witamy na motonews na 10000000% wam sie spodoba

pozdr
  
 
No i forum zajebi....

Jak tak dalej pójdzie to za kilka lat jakimś wortalem rajdowym się staniemy


pzdr
adasta
  
 
Witam serdecznie kolejne forum rajdowe na motonews

pozdrawiam
  
 
Konrad mam nadzieję, że Wam kiedyś dorownamy jesli chodzi o ilość postów i wogóle działalność klubu Sam widzisz nie miałem netu 3 dni wchodzę na forum a tu prawie zadnych postów. Cóż będę musiał to jakoś rozkręcić
  
 
Cytat:
2003-09-10 01:03:26, thaniel pisze:
Ej no nie wolno kasowac posta z przywitaniem






Porządek musi być hehe
  
 
Siemano - strona ogółem fajna - forum jeszcze małe - ale to się wszystko rozwinie - z tego co widzę to narazie jest dużo klubowiczów ale spoxik znajdą się i inni maniacy
jakbyście byli klubowo, służbowo, bądź bardziej na luzaka w wawie to toyotowcy zapraszają na spocik
  
 
Cześć !
  
 
Cytat:
2003-09-11 19:12:23, layer pisze:
Konrad mam nadzieję, że Wam kiedyś dorownamy jesli chodzi o ilość postów i wogóle działalność klubu Sam widzisz nie miałem netu 3 dni wchodzę na forum a tu prawie zadnych postów. Cóż będę musiał to jakoś rozkręcić



spokojnie, wszystko przyjdzie z czasem, życzę Wam mądrych topiców i mądrych postów
  
 
widzę że przybyło troszkę klubowiczó - aby tak dalej - a forum niebawem zapełni się novymi topicami i masą postów

pozarawiam klubowiczów
  
 
witam )
  
 
Witam Tyskich driverów. Wielkie brawa za uruchomienie forum. Będę się starał często tutaj zaglądać i udzielać się rzecz jasna
  
 
Fajnie że zajrzałeś i mam nadzieję że bedziesz to robił często
Może kiedyś uda nam sie tutaj skupić rajdowych kibiców z Tychów...