Ogólnopolski Zlot PKE - Krasnobród 03 - 05 września 2010 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2010-08-02 20:08:12, Gacolot pisze:
Adaś, nie potrzebnie dodałeś 100 kilometrów...



widać na wszelkie cuś obliczył , że chciałby wrócić do domu ..a nie koczować gdzieś za Krakowem ..."bo tak mu wyszejdły powrotne kilometry"
  
 
tak.. bo wszyscy czekają na gotowe.. a jak pod nosek podadzą to a to nie pasuje, a to że źle, że nie dobrze .. który z Was panowie coś zaproponował... hmmm nikt!! a teraz najlepiej krytykować to Wam najlepiej wychodzi...
  
 
Hmmm... proszę Was ludzie ogarnijcie się, czy dla Was ważniejsze są kilometry czy spędzenie czasu w miłym towarzystwie???
  
 
Zrobił się tu mały OT więc pozwolę sobie dodać że gdyby było mnie stać sam chętnie bym pojechał. Niestety jak dotąd nie było mnie stać nawet żeby jechać do Iłek choć mam niedaleko.
  
 
Cytat:
2010-08-03 02:56:02, Dorka pisze:
Hmmm... proszę Was ludzie ogarnijcie się, czy dla Was ważniejsze są kilometry czy spędzenie czasu w miłym towarzystwie???


"..Ludzie ludziom zgotowali ten los..."



żeby nie było , że krytykuję bezpodstawnie....pomysł mi się już podoba
  
 
Cytat:
2010-08-02 13:28:17, markon pisze:
dla mnie 500km to wystarczający powód

Mariusz, nie żebym się czepiał, ale którędy to Ty chcesz jechać?
Przez Warszawę?
Patrząc na mapę to jakieś 350-380km (przez Kielce).
Ja do Iłek mam ok. 300km, fakt 100km dalej, ale może warto raz na jakiś czas poczynić jakieś zmiany?
Tym bardziej, że standard ośrodka przedstawia się o kilka klas wyżej niż Iłki.

Ja jestem za, choć z racji odległości (100km) mogę być stronniczy.
  
 
Cytat:
2010-08-03 02:40:07, mifcia pisze:
tak.. bo wszyscy czekają na gotowe.. a jak pod nosek podadzą to a to nie pasuje, a to że źle, że nie dobrze .. który z Was panowie coś zaproponował... hmmm nikt!! a teraz najlepiej krytykować to Wam najlepiej wychodzi...


ja dawałem, kisztan dał DarSKG tez
  
 
Cytat:
2010-08-03 11:57:45, markon pisze:
ja dawałem, kisztan dał DarSKG tez

E.. tam Mariusz, ale to nie to samo

Ja proponuję wyjście z sytuacji.

Zlot wiosenny robimy na zachodzie Polski,
Zlot letni robimy na północy Polski,
Zlot jesienny robimy na wschodzie Polski,
Zlot zimowy zrobimy na południu Polski,

W ten sposób każdy będzie miał jednocześnie blisko i daleko na zloty.

  
 
Cytat:
2010-08-03 13:03:21, kisztan pisze:
E.. tam Mariusz, ale to nie to samo Ja proponuję wyjście z sytuacji. Zlot wiosenny robimy na zachodzie Polski, Zlot letni robimy na północy Polski, Zlot jesienny robimy na wschodzie Polski, Zlot zimowy zrobimy na południu Polski, W ten sposób każdy będzie miał jednocześnie blisko i daleko na zloty.

  
 
Cytat:
2010-08-03 13:03:21, kisztan pisze:
E.. tam Mariusz, ale to nie to samo Ja proponuję wyjście z sytuacji. Zlot wiosenny robimy na zachodzie Polski, Zlot letni robimy na północy Polski, Zlot jesienny robimy na wschodzie Polski, Zlot zimowy zrobimy na południu Polski, W ten sposób każdy będzie miał jednocześnie blisko i daleko na zloty.

Tyle że wtedy zloty będą raczej regionalne.
  
 
Ta. Warszawa będzie miała najdalej, bo jest w środku
Swoją drogą przez ten jeden zlot mogą się wszyscy pokłócić...
  
 
Już proponowałem jedno rozwiązanie problemu lokalizacji zlotów.

Tym niemniej gratuluje admince męskiej decyzji i ucięcia jałowych dyskusji z których nic nie wynikało, bo cokolwiek by się nie zaproponowało to i tak znaleźli się tacy co wiedzieli lepiej.

Ja się nie wybiorę na ten zlot nie dlatego że daleko, bo akurat byłaby okazja zwiedzić ten kawałek kraju, ale dlatego że nie widzę sensu jechać 650 km tylko po to, aby przez dwa dni wypić morze wódki.
To mogę zrobić w dobrym towarzystwie nie ruszając się z domu

Poza tym nic mi nie wiadomo, co akurat w tym miejscu jest takiego ciekawego, że warto było by akurat tam jechać.

Pozdrawiam i wszystkim którzy pojadą życzę super zabawy !
  
 
Cytat:
Cytat:


2010-08-02 20:08:12, Gacolot pisze:
Dla mnie i 1000 kilometrów nie stanowiłoby problemu i tak przyjadę na zlot. Adaś, nie potrzebnie dodałeś 100 kilometrów...

bo nie masz takiego czegoś jak rodzina na utrzymaniu



  
 
Cytat:
2010-08-03 19:49:22, Ikarus260 pisze:



no taaa

... nie wiem czy wiesz ale cytując jednocześnie obydwie postaci , potakujesz totalnie niespójnie
  
 
Cytat:
2010-08-03 19:37:21, DarSKG pisze:
Już proponowałem jedno rozwiązanie problemu lokalizacji zlotów. Tym niemniej gratuluje admince męskiej decyzji i ucięcia jałowych dyskusji z których nic nie wynikało, bo cokolwiek by się nie zaproponowało to i tak znaleźli się tacy co wiedzieli lepiej.

nie jeździsz na zloty i nie bierzesz udziału w życiu klubu więc twój komentarz jest zbędny
Cytat:
2010-08-03 19:37:21, DarSKG pisze: Ja się nie wybiorę na ten zlot nie dlatego że daleko, bo akurat byłaby okazja zwiedzić ten kawałek kraju, ale dlatego że nie widzę sensu jechać 650 km tylko po to, aby przez dwa dni wypić morze wódki.

ja dasz rade tyle wypić :-p ale raczej jak zajedziesz po 650km to zdążysz powiedzieć "miło było was poznać"
Cytat:
2010-08-03 19:37:21, DarSKG pisze: To mogę zrobić w dobrym towarzystwie nie ruszając się z domu

to jest już obraźliwe
Cytat:
2010-08-03 19:37:21, DarSKG pisze: Poza tym nic mi nie wiadomo, co akurat w tym miejscu jest takiego ciekawego, że warto było by akurat tam jechać. Pozdrawiam i wszystkim którzy pojadą życzę super zabawy !

ludzi z klubu
  
 
Lista zlotowa:

1. Aga8270+Karolina
2. mifinka zarezerwowany pokój nr 129
3. mifi - rezerwacja pokój nr 129
4. AgA48 - rezerwacja pokój nr 123
5. Lucas48 - rezerwacja pokój 123
6. Gosia48 - rezrwacja pokój nr 123
7. Grzesiu85 - rezerwacja pokój nr 125
8. mifcia- rezerwacja pokój nr 127
9. Dorka - rezerwacja pokój nr 127
10. Gacolot - rezerwacja pokój nr 127
11. Parkerro - rezerwacja pokój 121
12.Nawi (ten z PFD) jak nie będzie pracował -rezerwacja pokój 121
13.


[ wiadomość edytowana przez: mifinka dnia 2010-08-04 09:31:38 ]
  
 
kto to jest ten z poz.7 ??

Aż sprawdziłem!-nie ma takiego kogoś na "Liście klubowiczów"

/ na sympatykach ani oczekujących ..też nie /







  
 
No to jak tak, to chyba nie ma bata cobym nie dojechał. Z tym ośrodkiem jednakowoż jest drobny problem. W zeszłym roku mieliśmy tam imprezę rodzinną. Grill, prosie, kapela i te rzeczy...
Oż tu nagle o 1 w nocy srrrruuu i fazy nie ma. Ide do pana z recepcji i grzecznie prosze o naprawienie awarii a ten na mnie z mordą, że cisza nocna.... Żal.pl.
Niemniej, potwierdzam sie na 80%
  
 
Cytat:
2010-08-03 22:12:28, bogdan1 pisze:
kto to jest ten z poz.7 ?? Aż sprawdziłem!-nie ma takiego kogoś na "Liście klubowiczów" / na sympatykach ani oczekujących ..też nie /


Nie trudno wywnioskować że chodzi o "grzesiu85", ale co tam, najważniejsze to się czepnąć - świetnie Ci to ostatnio wychodzi, nawet Piotrek nie musi się odzywać... hihi...

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Cytat:
2010-08-03 22:53:58, lucas48 pisze:
..."najważniejsze to się czepnąć - świetnie Ci to ostatnio wychodzi.."


Jak coś robić ..to robić dobrze

A Ty co taki zasadniczy się zrobiłeś ?? ..nigdy Ci (szeroko rozumianego) poczucia humoru , tudzież forumowej wszechtolerancyi nie brakowało

(roz) drażliwy wątek czy jak ? /miast się cieszyć że 6-ty element doszedł do kolekcji na 80% ..to się czepi niewinnego /