[MK VII] Woda w halogenach przeciwmgielnych

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Otóz ostatnio przestały mi swiecic przednie halogeny w zderzaku a juz wczesniej zbierala mi sie w nich woda a teraz juz tak styki przerdzewialy ze przestaly swiecic. I są całe zaparowane. Pewnie jest gdzies jakas nieszczelnosc. Spotkał się ktoś już z tym? Co zrobić? Jak mogę rozebrac halogeny i czy w ogole sie da?
  
 
rozkleić je,wyczyścić pozostałości kleju na szkle i obudowie i ponownie skleić.
  
 
Cytat:
2010-08-04 21:46:32, zigg pisze:
rozkleić je,wyczyścić pozostałości kleju na szkle i obudowie i ponownie skleić.


Amen
  
 
Tylko jest problem w tym, że nie wiem jak je rozkleić żeby nie uszkodzić? Jest na to jakiś sposób?
  
 
Mati,skoro mi się udało w gorącej wodzie rozkleić Valeo to tobie uda się rozkleić halogen
  
 
Też miałem wodę w halogenie, i przestał mi świecić. Jednak nie chciało mi się tego robić. Lecz po pewnej mroźnej nocy gdy z rana udałem się do garażu zauważyłem że halogen jest rozbity w mak...
Co prawda już go wymieniłem, ale do tej pory nie wiem jak mógł on się rozbić? Czy jest możliwe, aby przymarznięta woda go rozsadziła?

[ wiadomość edytowana przez: lukasz6451 dnia 2011-04-16 12:18:38 ]
  
 
za duzo babrania.
1. kupic za 3 dychy nowy tajwan (pewnie nie bedzie gorszy niz 15 letnia hella)
2. zdjac gume i wylac wode.
  
 
a ja zrobiłem kiedyś inaczej zeby nie rozdzielac szkielka od obudowy,,,,po prostu wokoł obudowy a dokładnie pomiedzy tymi elementami,,,,wkoło dałem silikonu i bangla. oczywiscie woda wylana,,,wysuszyłem nawet, i styki przeczyściłem. Ale podkreślam jest to zabieg na jakiś czas potem może puścić.