Przepisy dotyczące legalności LPG w Czechach

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Czy ktoś się orientuje co mi grozi jeśli zostanę zatrzymany w Czechach do kontroli i mundurowi zorientują się że mam nie wbity w dowód Gaz? U nas grozi przeważnie odesłanie do przeglądu i na tym koniec. Proszę o pomoc
  
 
Powiedz że zakładałeś kilka dni temu i nie masz jeszcze wbitego a papiery zapomniałeś zabrac z domu

ja tak zrobiłem w szwajcarii miałem pełne gacie jak celnik zapytał a LPG ale nic nie gadał i puścił dalej
  
 
Cytat:
2010-08-12 12:54:22, seba8102 pisze:
Powiedz że zakładałeś kilka dni temu i nie masz jeszcze wbitego a papiery zapomniałeś zabrac z domu ja tak zrobiłem w szwajcarii miałem pełne gacie jak celnik zapytał a LPG ale nic nie gadał i puścił dalej

Wiec Ci sie udalo ale to tylko dlatego ze Szwajcarzy maja znikoma wiedze na temat LPG a w Czechach to juz moze nie przejsc przy policyjnej kontroli...
  
 
No pomysł dobry, ale ma ktoś wiedzę jak to wygląda w konsekwencjach? Czy dostaje mandat? Jeśli tak to ile. Albo do kogo mam się zgłosić po taką wiedzę? Do ambasady Czech?;p
  
 
jak ci pepiki odholuja auto na parking policyjny to bedziesz wiedzial gdzie sie zglosic i z jaka iloscia gotówki tak na powaznie to po czym sie kapnmie ze na gazie jezdzisz?? instalke masz bo takie autop kup[iles ale nie jest wbita w dowód bo na gazie nie jezdzisz. W miedzy czasie na szybko bezpiecznik wyciagasz zeby ten gaz nie dzaialal i powinno sie udac