Yaris klub

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chcialbym zalozyc klu yarisa...poswiecony jedynie temu modelowi i po czesci toyocie.....
  
 
a php html znasz?
  
 
pomysl juz dawno isnieje ale czasu na zebranie ludzi nie mam
jest narazie tylko domena. na prv.
wpierw aktywna ekipa potrzebna ...
i wiadomo,ze bysmy byli klubem córką od TKP.
mam speca od dzialu technicznego i tuningu

niech ktos sie wypowie to sie zobaczy czy jest sens.



[ wiadomość edytowana przez: Yaryś dnia 2003-09-11 15:06:40 ]
  
 
Proponuje w takim razie aby odezwali sie wszyscy, ktorzy sa za stworzeniem klubu Yarisa z niezalezna od TKP struktura forum i wlasna lista klubowa.

Zobaczymy ilu jest chetnych ...

pozdr.
  
 
calkiem spoko pomysl. forum tylko o Yaris - ja jestem za. na TKP watki szybko uciekala bo jest za duzo podwieszonych tematow...
  
 
1. wciaz nas jest zamalo
2. wpierw musi powstac strona,ktora bedzie instruowac yarisowcow.
3. strona kiedy ma 'ogldaczy' to i ma klubowiczow.
troche jeszcze potrzeba czasu

w miedzy czasie poprosze o sugestje co taka strona powinna zawierac? jakie macie pomysly co byscie chcieli tam widziec.
http://yarisclub.prv.pl/

  
 
ZDRAJCY !!!
  
 
słuchajce - trzeba by się w ogóle zastanowić czy to jest dobry pomysł
1) klub musi mieć ludzi - sporo ludzi jest teraz w TKP, jest możliwość że nie będzie im się chciało przechodzić do Yaris Klubu - potrzebne są przecież 2xwiękrze nakłady czasowe (na spoty, albo chociaż na pisanie na forum TKP + Yaris)
z drugiej strony może właśnie chcieli by należeć do takiego klubu ale boją się wyjść z takim pomysłem, trzeba popytać popatrzeć, i przeanalizować
2)klub musi mieć pieniądze - (tylko żeby administrator tego nie przeczytał ) czy warto bawić się w stronę w ramach motonews???
najlepiej od razu ciachnąć jakąć domenę i inne pierd...ły co by od razu można było przyciachać naklejki itd... (czyli to z czym altualnie się borykamy w TKP) a do tego potrzebne są pieniążki...


ale ogółem piszę się na Yaris Klub - mogę pomuc w przygotowaniu stronki, niestety tylko w html, ale jak się uprzecie na coś innego - to też da się zrobić

na stronce moim zdaniem powinny się znaleść ogólno dostępne informacje na temat samochodu T Y , jego historia, opis modeli, dane techniczne, a także informacje o ewentualnym tyningu...

takie jest moje zdanie - proszę o krytykę
  
 
o zgrozo......NIKT NIKOGO NIE ZDRDZA!
i nikt nie bedzie przechodzil z TKP ....juz wizja rewolucji ...ach..aczkolwiek jezeli powstanie KIEDYŚ klub yarisa to bede do niego należał taksamo czynnie jak do TKP!
jak dobrze pojdzie to w tym roku zrobie stronke o yarisie i tyle, potem sie zobaczy co i jak. napewno sposob ew.powstania KIEDYŚ takiego klubu musi byc samodzielny a nie żerując na naszych ziomach z TKP. to tyle.

  
 
no i teraz to Cię wszyscy zrozumieją - ja się na takie przystąpienie piszę

słuchajcie Yarysia albowiem dobrze prawi
  
 
i co ??????? koniec klubu Yarisa?????
  
 
sadze ze wrocimy do tego tematu w grudniu-styczniu wiec nie trzeba go zamykac kluby nie rosną na drzewach
  
 
jasne - kluby wyrastają z ziemi - pzdr - i czekam na rozwinięcie sprawy
  
 
A nie możecie być podklubem/podgrupą w ramach Toyota Klub Polska ??? Niedługo będzie nowa strona, to i dla Was miejsce się znajdzie na kącik Yarisowy.

Spoty zrobicie sobie od czasu do czasu, wątków czysto Yarisowych nikt Wam nie skasuje, a jak zorganizujecie Zlot Yarisów to chyba nie obrazicie się, kiedy inne modele pojawią się jako goście. Chyba, że nie chcecie
  
 
IMHO zgodze sie z jackalem, heh i tak przyjedziemy na zlot yarków- ja bede- no chyba że mnie wyproszą
  
 
a czy TKP zle funkcionuje i nie daje wam pola do popisu???

Zobaczcie co sie dzieje np z WTK czy Fiestą -- nie idzie im zbyt dobrze ------> zrobcie sobie moze oddzielną kat na TKP
  
 
no i co z tym klubem Panowie??

juz kiedys pisalem do kogos od linku z yarisclub.prv.pl - ale widze ze tak jak wszystko stalo tak nadal stoi!:/

jak Wy chcecie 'ruszyc' z klubem ?? rozmawiajac tylko o nim??
to chyba logiczne jka nie wiem co ze www to podstawa!!??!?!?-no chyab ze tylko ja tak mysle!

proponuje powrocic do tematu!!

www.yarisklub.prv.pl
  
 
Nie dziwię się Yarisowcom, biorą przykład z forum dotyczących Opli i FSO, na samym Motonews mamy po kilka, oprócz głównych także zrzeszające poszczególne modele.
  
 
A ja tez sie nie dziwie Yarisiakom biorac pod uwage to co sie dzieje z klubem toyoty

pozdr
  
 
możemy poprosić Daemona o założenie kategori yaris klub jeśli będą chętni.