Yaris klub - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Lepiej trzasnac tak jak Kruchy powiedzial - domene, forum w php - na motonewsie mogloby byc przejsciowo albo osobno - nikomu to chyba nie przeszkadza prawda? - mogloby byc (to sorry rogacek) tak jak ma GDS - jedno na tuning.pl a drugie wlasne - nikomu to nie szkodziloby chyba - tak czy inaczej pare stron juz jest - m.in. www.yaris.prv.pl www.yaris.friko.pl - ja mam teraz troche wolanego czasu wiec moglbym pobawic sie w php - anyway jestem za aby uruchomic na motonewsie osobny klub pod nazwa "Yaris'ka"
  
 
czyli jedno forum bb drugie na motonews trzecie na t.pl czwarte na forumjaponskichautek

ja nie kumam o co wam chodzi lepszego forum jak motonews nie znajdziecie ... no ale to wasza sprawa
  
 
No spoko spoko - juz napisalem ze jestem ZA - choc to wymaga przygotowania - chocby nawet strony www.
  
 
tja fajnie ze temat wraca...ja domenke mam pewna http://www.yarisclub.prv.pl/ ale ogolnie jakzykle wielu sie zadeklarowalo i..cisza..czekalem na moich znajomych ktorzy mieli pomoc w tworzeniu strony i...cisza. nikt nie ma monopolu na kluby wiec jak jakis inny powstanie to sie przyloncze, ale zanim powstanie musi powstac strona chyba, ze uwazacie ze forum moze powstac pierwsze. ja np. wtym roku nie mialem tyle czasu by usiasc i zrobic ta strone samemu.
sadze ze potrzebne jest pare miesiecy zeby zebrac wystarczajaca liczbe chetnych do jakichkolwiek dzialan.


  
 
Mozna zaczac od czegos prostego ale czytelnego i najwazniejsze aby mialo zawartosc merytoryczna na wysokim poziomie tak aby sciagnac jak najwiecej Yarisków do klubu. Co do domeny to PRV na poczatek starcza chociaz 60 zl za rok za COM to nie duzo wystarczy wymyslic adres jakis prosty typu YARISKLUBPL.COM lub samo YARISKLUB.COM

pozdr
  
 
szczerze powiem, ze nie jestem w nastroju tworzyc gwaltownie jakis klub przez najbizszy okres. jakos slowo klub zle na mnie dziala... nie mowie ze nie kupie domeny i nie zaloze w najbizszych miesiacach bo pomysl jest przedni! chyab ze ktos mnie uprzedzi
  
 
Cytat:
2004-06-25 13:36:42, Yaryś pisze:
szczerze powiem, ze nie jestem w nastroju tworzyc gwaltownie jakis klub przez najbizszy okres. jakos slowo klub zle na mnie dziala... [ciach]



Nie dziwie sie na mnie podobnie dziala slowo Group
  
 
Coz panowie - poczkeajmy az sie wszystko unormuje - az kurz opadnie i wtedy zaczniemy dzialac - powoli ale zawsze. ja moge wstepnie podac dwa adresy - jeden to www.yaris.org i drugi (stronka mojego autorstwa w tym przypadku) www.yaris.friko.pl
  
 
No to domenke juz macie teraz tylko cos sklecic i jazda
  
 
Witajcie.
Przepraszam ze tak sie wcinam, ale chcialem zapytac czy wiecie gdzie mozna zanabyc zbiorniczek plynu do spryskiwaczy do Yariski ? bo dwa raz byl klejony i pilnie potrzebny nowy... moze macie jakies namiary na sklepy w sieci...
z gory dzieki.
pozdrawiam.
  
 
Witam wszystkich. Jestem nowym uzytkownikiem. Jestem jak najbardziej za stworzeniem klubu tej malej Toyotki gdyz sam jestem jej uzytkownikiem. Napewno kazdemu z nas przydaly by sie porady innych uzytkownikow a pozatym milo by bylo miec taki klub. Pozdrawiam
  
 
Coś nowego w kwestii klubu ?
  
 
nowy klub yarisa ma moje pełne poparcie. Na TKP jacyś tacy drętwi ludzie. Co zapytasz o poradę to cisza. Jak pokażesz fajne fele to jest zajebiście.