Spotkanie #1

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Może zrobimy jakies spotkanie w przyszłym tygodniu?
Piszcie gdzie i kiedy Wam pasuje.

Przypominam aby po zarejestrowaniu kliknąć "dołącz do klubu" .
  
 
No jasne trza by sie zgadać i skoczyc gdzieś wieczorem... biba u kogoś w domu pewnie odpada wiec pozostają knajpki albo jakis grill na działeczce ... wiec jaka knajpka ?
  
 
OZ miałem na mysli spotkanie o charakterze małego treningu ale samochodem Może koło młyna?

Ale Twój pomysł tez jest dobry, coś w stylu pożegnanie lata.
To kto ma działkę?
  
 
Ja jestem raczej za opcją OZ-ta.
  
 
Chłopaki niektorzy z nas maja samochody...

Proponuje najpierw zrobić spot bezalkoholowy a potem się zobaczy
  
 
Najlepiej na początek posmigać troche na placyku, później odstawić maszyny do garażu i iść na imprezke...
  
 
Wszystko super ... ale który placyk i która knajpka ?
  
 
proponuje narazie na placyku za mujnią ,a pózniej się zobaczy
  
 
No w końcu
Może mnie oświecicie o jaki placyk chodzi bo nie bardzo wiem gdzie on jest
  
 
Chodzi o ten szutrowy plac koło młyna, tam gdzie w soboty jest giełda z meblami. Pojeździć się za bardzo tam nie da bo od razu "władza" przyjeżdża. Macie jakieś inne propozycje?

P.S.
Adasta i OZ kliknijcie w link dołącz do klubu (powodu dla którego chcecie dołączyć nie podawajcie, bo to jest dla tych co sa nowi).
Jeśli wyślecie zgłoszenie to wtedy będę mógł Wam dodać status "klubowicz TGR" i będziecie mogli np. czytać ukryte wątki, nie widoczne dla nie zrzeszonych.

UWAGA!
Jak się okazało nie trzeba klikać w "dołącz do klubu" aby otrzymać odpowiedni status. Także czekamy na pasia oraz artiego i mamy komplet. Chyba nikogo nie pominąłem?
  
 
No i jak?
Może w czwartek się spotkamy?
Wprawdzie nie ma za bardzo gdzie pojeździć, ale właśnie nad tym trzeba się zastanowić.

Zimą to mamy ten parking na przemysłowych pod warunkiem, że nie stają na nim auta pracowników firmy - myślę, że to kwestia do obgadani z panami ochroniarzami!

Latem jest jednym słowem kicha!
Nie ma szutrów i nie ma asfaltów - po mieście trzeba jeździć
A tak na poważnie to trzeba by było poszukać jakiś leśnych traktów Troszkę ostanio jeździłem w okolicach p"SZCZYNY" i kilka drób mogło by wchodzić w rachubę. Jednak trzeba by było zabezpieczyć te odcinki. Przynajmniej na starcie i końcy żeby mieć pewność, że nie wpadnimy na nikogo na zakręcie. Najlepiej znaleźć coś takiego z dala od domost. Towarzystwo nie jest potrzebne
A okolice Imielina? Może tam coś jest ciekawego?

Każdy z nas pewnie zna jakieś ciekawe miejsca. Spotkajmy się więc i podzielny informacjami

PS.
Są naklejki na autka tzw. TiGeRki Layer zaakceptował wzór to się już na pasiowozie i moim autku wozi. Mam plik na ploter. Jakby ktoś chciał to mogę mailem wysłać. Oczywieście All Rights Reserved (pewni byka palnąłem).

SCiaskam
  
 
Czwartek 17.00 na szutrze koło młyna pasuje?
My przyjedziemy poldasem, bo kaszel chwilowo nie chce działać.
Przekażemy Łukaszowi, może przyjedzie.
Dobrze by było gdyby przyjechał komplet, chociaż raz...
  
 
Może zrobimy to spotkanie w czwartek ale za tydzień. Bedzie więcej czasu, tym bardziej, że mamy kilku potencjalnych kandydatów

Podsumowując:
Czwartek (25.09), plac szutrowy koło młyna, godz. 17.00
  
 
Mnie raczej nie będzie, po pierwsze nie wiem czy prawko dostane, a po drugie nie miałbym czym przyjechać. Ale na następne spotkanie napewno się wstawie

Pozdrawiam
  
 
No mnie tyz nie bedzie .... o 17:00 to ja jeszcze kisze w szkole ... od 11:20 do 18:05 i tak aż do śmierci
Pasiu odezwij sie na gg, bo trzeba sie umowiac na sobote ( KJS Andrychów )
  
 
siemano-sie wlasnie zarejestrowałem i sprawdzam czy działa
przygotowania do Kajtka w Andrychowie pełną parą idą-jutro jeszcze trzeba bedzie troche auto "podleczyć" i jazda w niedzielę.
pozdroofka/pasiuTGR


7 dzien bez cygareta...
  
 
No i po spotkaniu. Jak było? tak jak zwykle...
  
 
o jakich tigerkach mowa?? )

ostatnio abdul wjechał mi tyłem w mojego malca i uszkodził mi mój przedni chromowany zderzak ) poza tym ukradli mi ( wyrwali) wycieraczke pasazera, i obydwa lusterka )
nie wiem komu i po co to było, ale denerwujące są takie czyny )


BTW
W Danonie mamy takie zatyczki niby z gąbki na sznureczku, które służą do zatykania uszu, ostatnio sprawdzałem w malcu i spisuja się rewelacyjnie, słychac tylko lekki pomruk silnika i czasem rezonans blachy na dachu)
  
 
No nareszcie pojawiłeś sie na forum
Może teraz sie rozkręci bo inni chyba jeszcze nie wpadli na to jak się dodaje nowe wątki i dopisuje posty.

Cytat:
poza tym ukradli mi ( wyrwali) wycieraczke pasazera, i obydwa lusterka )
nie wiem komu i po co to było, ale denerwujące są takie czyny )



Taki jest ten kraj! Po co pracować i kupić jak mozna ukraść, eee szkoda gadać.

Tigerki to po prostu nasze klubowe loga w formie naklejki.
narazie dwie jeżdża naklejone na wściekle żółty lakier pasia CCS
  
 
ja tez chce tigerka ) pokażcie mi wogóle jaki wzór ma tigerek, i czy jest odpłatny i ile, bo moze drugiemu arturowi nakleimy na jego 1.1, dodam nawet że zaniedługo będzie miał neta o ile jego żona nie zmieni zdania