Spotkanie #1 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak właśnie wygląda tigerka:



Co do kosztów to zalezy od wielkości ale generalnie w cenie paczki fajek. Takie małe chyba mniej od fajrantów.
Za niedługo może będziemy (pasiu) zamawiać partię adresów + właśnie tigerek i wtedy każdy kupi sobie tyle ile będzie chciał
  
 
to zróbcie klubowy katalog, z cennikiem i fotkami, i sie zobaczy co i jak i zrobi wspólne zamówienie
  
 
To juz pasiu musi się wykazać.
Ale pomysł dobry, wtedy każdy by się zdeklarował ile, czego i w jakich kolorach bierze.
Pasiu jakbyś sie juz orientował to dowiedz się w jakich rozmiarach ile by kosztowały loga. Trzy rozmiary chyba starczą.
  
 
ostatnio abdul chciał zapytać o przynajleznośc do grupy, myśle że trza by go zabrac na jakiś trenin, bo sobie chłopak kiedyś sam krzywde zrobi jak tak dalej będzie jeździł
  
 

To juz pasiu musi się wykazać.
Ale pomysł dobry, wtedy każdy by się zdeklarował ile, czego i w jakich kolorach bierze.
Pasiu jakbyś sie juz orientował to dowiedz się w jakich rozmiarach ile by kosztowały loga. Trzy rozmiary chyba starczą.


hmm-rozumiem ,ze małe(takie jak mam na drzwiach z adastą),na maske i jakieś pośrednie?/pozdro
  
 
Cytat:
hmm-rozumiem ,ze małe(takie jak mam na drzwiach z adastą),na maske i jakieś pośrednie?/pozdro



Tak o to mi chodziło.
Podaj jakieś orientacyjne ceny
  
 
Pasiu co z tymi naklejkami? (loga adresy) czas abys sie wykazal bo wielki brat patrzy