Strona TGR - propozycje!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W tym wątku piszcie co byście zmienili/ulepszyli/dodali/usuneli na naszej stronie www. Przypominam adres jakby ktos zapomniał: www.rajdy-tychy.prv.pl Wiadomo o co chodzi więc czekam na _WPISY_
  
 
trzeba ją ożywić, ożwawic, i dodac jej dynamiki.
trzeba ją ubrac w streszczenia ze spotkań, uzasadnione w zdjęcia, i wogóle w miare mozliwości i czasu zorganizowac wspólne spotkania, itd, tylko nie takie jak zawsze które trwają po kilkanaście minut bo nagle kazdy nie ma czasu, a z obiecujących kilku samochodów i ludzi pojawia się 2-3
  
 
Święte słowa Arti tylko że coś musi sie dziać aby było o czym pisać. A jak już się będzie działo to ktoś prócz mnie tez niech cos napisze.
Bo ta strona nie jest moja tylko NASZA i wszyscy powinni coś wnosić. A przez ostatni rok wszystko robiłem praktycznie sam (fotovideorelacje). O tym że siedzę na modemie juz nie wspomnę...
A co do spotkań to również prócz mnie i Filipa niech ktoś coś wymysli i zorganizuje. A to ile osób przyjeżdża to juz zależy od chęci, a tej co poniektórym brakuje.
Arek jak tam rozmowy z ojcem co do placyku?!
  
 
a właśnie, jest jakiś placyk wogóle oficjalny do pojeżdżenia? bo ja czasem z racji nudów wpadam sam lub z abdulem na kilka minutek na erg, ale samemu czy w dwójke to nudno, tym bardziej z abdulem, i nie mamy pachołków, a samo śizganie sie dla slizgania mnie nie kręci
  
 
Cytat:
2003-10-01 01:19:00, _Arti_ pisze:
a właśnie, jest jakiś placyk wogóle oficjalny do pojeżdżenia? bo ja czasem z racji nudów wpadam sam lub z abdulem na kilka minutek na erg, ale samemu czy w dwójke to nudno, tym bardziej z abdulem, i nie mamy pachołków, a samo śizganie sie dla slizgania mnie nie kręci



My (czyli Rallykrakow) robimy średnio co 2 tygodnie jakieś kręciołki, na placach, myslę że wy też powinniście co takiegego u siebie urządzać, fajna sprawa, spotkac sie w realu, pogadać ,pojeździć.
Pozdrawiam i mam nadzieje że rozkręcicie waszą grupę wmiarę szybko
  
 
Gadzio Wy się spotykacie bo macie miejsce (i to jeszcze jakie!), a my mamy problem że choć byśmy chcieli to nie mamy gdzie
  
 
hmmm...no właśnie layer..nie mamy gdzie...ale ostatnio zastanawiałem sie nad tym,aby co 2 tygodnie wyskoczyc na uroczysko...moze częściej,ale na cały dzień.../co Wy na to???
  
 
Moim zdaniem póki nie mamy niczego innego mozna by potrenować teoche na uroczysku. Tylko który dzień tygodnia i godzina? Teraz co raz wcześniej robi się ciemno...
  
 
Mam pytanie odnośnie naszej strony mianowicie czy często Wam sie zdarza tak, że nie da się jej otworzyć a inne oczywiście działają?
  
 
Według mnie na stronie TGR-u mogłoby być archiwum newsów.
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
Według mnie na stronie TGR-u mogłoby być archiwum newsów.



Eee tam wystarczy regularnie odwiedzać klubową stronkę
  
 
taki placyk to fajna sprawa co dwa tygodnie jerzdze do olkusz takm maja f&f fajny placyk szuterek dla malucha wypas moze bysmy sie wybrali tam co wy nato wiem ze to troche daleko ale raz na jakis czas mozna jechac poszalec
  
 
No kiedys można by się wybrać ale tak jak napisałeś jest tam trochę daleko od nas, co w razie awari lub dzwonu stanowi poważny problem.
  
 
wsumie prawda ale napewno ktos by jechal z tych to potem hol i do domu a jak nie to ja tez slurze pomoca mozna by sie kiedys wybrac naprawde jest gdzie poszalec pozdro
  
 
ELO ZIOM...ile to będzie kilometrów od Tychów?
  
 
właśnie ile tam KM, mozna by se troszku ubłocić maluszka w końcu mamy myjnie gratis
  
 
odemnie35km a ztych do chrzanowa moze z45 kim troche daleko
  
 
Odkąd organizujemy na tym placu kręciołki nie było jeszcze żadnego dzwona (odpukać). Trasa jest układana "z głową", a dacha też trudno strzelić nawet na seryjnym zawieszeniu (wiem z własnego doświadczenia ) ale jak wiadomo "Polak potrafi"
Co do ewentualnych awarii to nie ma problemu bo na terenie placu jest zadaszony kanał i garaż, a jakieś części i narzędzia każdy wozi w bagażniku i na pewno może pożyczyć przecież nie będziecie tam sami
A z Tych do Olkusza jest wg Route Planner 64km



[ wiadomość edytowana przez: Bartez dnia 2003-11-28 20:04:04 ]
  
 
60 km to dalej niz do bielska
  
 
W Bielsku jezdzimy zazwyczaj w zimie Salmopol( szczyrk) tak po 22 sie tam spotykamy lub w Komorowicach przy fabryce wodki super placyk fajni ludzie sie zjezdzaja ale sa wysepki po 15cm ale w sumie zadnego dzwona tam jeszce nie widzialem tylko kiedys jak poszedlem ogniem przez wysepke to kola z przodu cofnely sie o 5cm, a no i jeszcze jakis napal zdjał hydrant kiedys poza tym spoko polecam!!!!!!!!!!!!!