206 WRC - przejedź się :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
UWAGA! UWAGA!
Klikając: TUTAJ macie okazję przejechać się fabrycznym Peugeotem 206 WRC, tak jest takim samym którym Rysiek ma zamiar wywalczyć tytuł Mistrza Świata (nie jestem za nowym systemem punktacji) tak więc słuchajcie się dokładnie pilota i oszczędzajcie rajdówkę bo już za 2 tygodnie SanRemo!

I jeszcze jedno podawajcie tutaj swoje najlepsze czasy, kto bedzie oszukiwał zostanie ukarany na najbliższym rallypivku

P.S.
Nie piszcie tyle, bo po wejściu na forum nie wiem od którego wątku rozpocząć przeglądanie...
  
 
00.29.85 - ci kolesie co wykręcają czasy po 23,24 sekundy to nie wiem... chyba jakieś koksy biorą, albo nielegalne zapoznaia cwaniaki robią

PS.
Marek gdzie Ty tam pilota slyszysz :> ? ... tak wogóle to przydal by sie, bo czasami wpadam na mostek bokiem i juz na nim zostaje
  
 
00.31.50 nie najlepiej ale jeszcze będe trenował... hehe fajna zabawa
  
 
Mi się udało 29,60 wykręcić.
OZ pilota nie słychać, ale jak zabardzo przyrodę zwiedzasz to wyskakuje tekst żebyś lepiej słuchał pilota.
  
 
Oz tez mam 29.85 ide dalej trenowac
  
 


Cytat:

P.S.
Nie piszcie tyle, bo po wejściu na forum nie wiem od którego wątku rozpocząć przeglądanie...



  
 
29.30 s panowie i widzę jeszcze duże rezerwy
Polecam także stronkę
http://com.en.sport.citroen.com/CitroenSport/Com_en/Csp_Club/Csp_Game/Csp_Flash/?Language=COM-EN

Walczę, żeby zejść poniżej 10 s
  
 
28,52 czas ....... mojego 9 letniego brata.
Ja z trudem 30 zapinam !!!
Dac gówniarzowi kompa to zaraz bedzie grał az bedzie najlepszy wrr.
  
 
29,85
  
 
Tak wogóleto na której trasie wy tam gracie ??
  
 
28,75. Kilka razu fajnie poszedl bokiem ale nauczylem sie juz latac bokami tak by utrzymac sie na trasie N apoczatku (czyli kilkanascie minut temu) z trudem schodzilem ponizej 31