Kamil_H 2107 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Najpierw zapytam tu 😁
Chciałby ktoś kupić moja 2107? Albo znacie kogoś kto by chciał?
Za 5 złotych raczej nie oddam bo ma bardzo niski przebieg i jest w stanie wręcz idealnym, bez przesady bym powiedział "kolekcjonerskim"

Nie to że mam jakieś ciśnienie, ale trochę mnie ten temat znudził a na oku mam inny projekt.
  
 
To ile cenisz?
  
 
Widzę że tu
https://m.olx.pl/d/oferta/lada-2107-pojemnosc-1300-CID5-IDOCOvn.html
Ktoś wystawia ten sam wariant co mój, podobny przebieg tyle że ja nie mam takich brzydkich pokrowców a fotele są w idealnym stanie 😁

Tak więc pewnie z podobnego pułapu cenowego bym startował 17k.

Sprzedać nie muszę. Opłaty to groszowa sprawa, garaż też.... Najwyżej będzie sobie stała i nabierała szlachetności 😁
  
 
Oj będzie nabierała szlachetności.
  
 
Cytat:
2022-04-04 00:45:35, SzokoLada pisze:
Oj będzie nabierała szlachetności.



Widzę kolega Szoko zainteresowany i urabia temat
  
 
  
 
A tu taki rodzynek , cena podobna ale stan już lepszy mi się wydaje.
  
 
Ok panowie, realnie ile to jest warte? Jak to wycenić? Jeden powie że 3k to dużo a inny po prostu chce mieć i da 20k
  
 
Dokładnie tak, wystaw swoją cenę i poczekaj, tym bardziej, że ci się nie spieszy ze zbyciem. Znajdzie się kupiec, który doceni to kupi. Nie będzie kupców a będziesz chciał sprzedać to zejdziesz z cyfry.
  
 
Wystaw więcej i zobaczysz. Ja jestem za jak najwyższymi cenami. Warto cenić by podbijać cenę.

Cytat:
2022-04-04 17:57:21, Kamil_H pisze:
Ok panowie, realnie ile to jest warte? Jak to wycenić? Jeden powie że 3k to dużo a inny po prostu chce mieć i da 20k

  
 
Cytat:
2022-04-16 17:14:30, belgrano pisze:
Ja jestem za jak najwyższymi cenami. Warto cenić by podbijać cenę.



A sam kupujesz jak najtaniej się da. 😆😆😆