Skrzynia czy sprzęgło

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
po totalnym extrim na śniegu zaczęło śmierdzieć sprzęgło, ale nic się nie działo, teraz odpalam 1 i jadę stanąłem, wsteczny a tu zgrzyt nie wchodzi jedynka nie wchodzi, nic nie wchodzi, gaszę pakuje 1 wchodzi, wciskam sprzęgło odpalam szarpną mnie co do ......
  
 
Pewnie tarcza sprzęgła powiedziała i




...ew. złamałeś łapę sprzęgła - w 600 zł powinieneś się zmieścić z naprawą



na pocieszenie sprawdź poziom płynu w zbiorniczku wysprzęglika - ale raczej to nie to...
  
 
Cytat:
2010-12-17 16:37:06, nawigator5 pisze:
..w 600 zł powinieneś się zmieścić z naprawą..


o ile zjarał to Esperaku
  
 
raz mi weszła jedynka ale do dechy wcisnąłem sprzęgło ujechałem 1m i utknąłem w zaspie teraz albo wiosna albo ciągnik bo osobówka mnie nie wyciągnie pod nogą czuć ze drży lekko pedał
  
 
Cytat:
2010-12-17 16:44:12, bogdan1 pisze:
o ile zjarał to Esperaku

tak tak w espero
  
 
Cytat:
2010-12-17 16:47:28, markon pisze:
pod nogą czuć ze drży lekko pedał


...łapa





Cytat:
teraz albo wiosna albo ciągnik bo osobówka mnie nie wyciągnie


lepiej teraz go zabieraj ...bo ci gówniażeria przez noc go rozszabruje i podpali
  
 
Cytat:
2010-12-17 16:53:12, nawigator5 pisze:
lepiej teraz go zabieraj ...bo ci gówniażeria przez noc go rozszabruje i podpali

padła łapa sprzęgła ??
  
 
o ile dobrze pamiętam no najlepszym sposobem na sprawdzenie tego czy łapa jest ukręcona jest w dwie osoby sprawdzenie czy łapa się porusza.Bo jeśli łapa jest ukręcona to powinna pozostać w odchylonej pozycji razem z wysprzęglikiem. Tak przynajmniej bylo w moim przypadku. Co do naprawy to mnie to wykosztowało dwie dyszki bo mechanik mi ją przyspawał i działa do dzisiaj
  
 
ja miałem podobne obiawy jak mi poducha pod skrzynią puściła, mam nadzieje, że to nie to... a jesli to skrzynia.... hmmm mam pewną skrzynię z pewnego espero , za Radomskiem w garażu mojego teścia... w dobrej cenie
  
 
Cytat:
2010-12-17 16:05:12, markon pisze:
po totalnym extrim na śniegu




Cza se było malucha za flaszkę kupić ina gokarta go przerobić a nie esperaka ciorać
  
 
Cytat:
2010-12-18 00:55:37, krzychu_ch pisze:
Cza se było malucha za flaszkę kupić ina gokarta go przerobić a nie esperaka ciorać

odśnieżałem śnieg esperakiem