"Sponsoring" TGR

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Rozmawiałem ostatnio z ojcem i zaproponowałem mu coś takiego: klubowicz TGR przyjezdzajac do nas do warsztatu, mialby tam jakies znizki, tu moglby sobie na spokojnie przy autku pogrzebac i takie tam pierdolki. Wzamiam moj ojciec dalby naklejki do obklejenia auta. Co wy na to? Czekam na wasze wypowiedzi.
  
 
No jasne... superos ... tyle że ja nie mam auta hehe, a raczej to co uprawnia do jazdy nim ... ale chociaż, rower może być ? Bede wozil taką przyczepke z lodami i tam sie machnie jakiegos bilborda

P.S.
Ziober jutro trzymam z całej siły sutki ..yy kciuki ( to chyba tak sie mowi )... no powodzenia i nie dziekuj .
  
 
Mi osobiście pomysł się bardzo podoba i chętnie w grudniu na moim "kaszlu" Waszą reklamę umieszczę. Niech się wypowiedzą Ci co już mają auta. Można by jeszcze zamieścić reklamę na stronie głównej TGR. Napisz więcej o Waszym warsztacie, czym sie zajmujecie, lokalizacja bo chyba nie wszyscy się orientują.

P.S.
Jak tam egzamin?
  
 
bzrdzo dobry pomysł. Ja sie zgadzam
  
 
W prawdzie moje auto jest jeszcze w budowie ale uważam że to jest bardzo dobry pomysł.
  
 
No to tak: Warsztat istnieje od 1972r. Wybudowli go moja babcia z dziadkiem. Zajmujemy się: Blacharstwo-Lakiernictwo, Myjnia, Wymiana Olejów i wszystkich plynów i filtrów, oraz od niedawna drobna mechanika. Mamy zamiar jeszcze do tego dolaczyc wulkanizacje.


P.S. no a na egzaminie mi poszlo....... ZAJEBISCIE!!! ZDALEM!!!!
  
 
aha... warsztat mieści się na ul. Mikołowskiej 40 ( zaraz za piekarnią)

Pozdrawiam
  
 
Filip tez jest za, Łukasza spytam tylko pasiu, adasta i arti niech się wypowiedzą i przechodzimy do konkretów.
  
 
z tego co wiem to Pasiu tez jest za tylko niewiem co z adasta i artim.

Pozdrawiam

P.S moje nowe GG - 4121570
  
 
Arti ma chyba zepsutego kompa.
  
 
komp mam spalony, ale od 2-3 dni bujam na ekstra maszynce z prockiem PENTIUM MMX 166, ale jazda )
jeżeli chcecie kleić naklejki to klejcie, miejsca mam wiele ) do pozaklejania )
  
 
Ja nie mam nic przeciwko ))

Jesli chcecie to moge jakieś logo zrobić...
Tylko co tam ma być?

pzdr
adasta
  
 
no właśnie, reklama żeby nie była za duża i zbyt obskurna, ma być dobrych rozmiarów, i o odpowiedniej kolorystyse i stylice, zanim jednogłośne krzykniemy NAKLEJAMY, proponuje wpierw zobzcyc projekt, a odnośnie reszty klubowych naklejek, proponował bym, zrobić pozimy pasek, np, logo tgr a obok loga napis tyska grupa rajdowa który by szło wyciąc na ploterze i nakleić na progi samochodu
  
 
Cze.
Fajny pomysł. Powiedz mi jakie były by koszty użytkowania migomatu? Na początek potrzebuję pospawać mocowanie przekładni kierowniczej, a potem może podłoga.
  
 
a co na to sam ziober?
  
 
Jutro z tatą bede rozmawial co ma byc na tych naklejkach. dybon - przyjedz do warsztatu i porozmawiaj z moim ojcem bo tam chyba bedzie trzeba blachy dorabiac itd. dogadamy sie na miejscu.

P.S Dzis odebralem PRAWKO!!!! ICHAAAAAA
  
 
No to Ziober czekamy na konkretne informacje!!!
  
 
Ziober. No i jak???
  
 
ziober? temat rozpoczęty, i zamilkłeś.......
  
 
sory ze tak dlugo sie nie odzywalem ale nie mialem czasu pogadac z ojcem. Ustalilismy zeby na naklejkach bylo: Blacharstwo, Lakiernictwo, Wymiana zawieszen, ukladow hamulcowych, tlumikow, wymiana olejow, oraz myjnia reczna. Nazwa Firmy, czyli AUTO Ziobrowski, adres: ul. Mikołowska 40, Godziny otwarcia: Pon-Pt: 8-17, Sob. 9-13, numer telefonu: 0-601-42-58-27. Jak sie gdzies zmiesci to: Sponsor Tyskiej Grupy Rajdowej. THE END

Ile kasy moj ojciec mialby ewentualnie wylozyc na te naklejki??

Pozdro