"Sponsoring" TGR - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Trochę długa ta lista haseł. Trzeba by to było jakoś fajnie upchnąć w formie naklejki. Trzeba by jakiś projekt opracować, adasta?
  
 
No długggggggggggaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Za długa.
Taka nalepka by pół samochodu zajęła chyba
Myślałem, że tro będzie coś w rodzaju TiGeRki!
Ewentualnie z numerem telefonu?
Jak na mój gust i samochód to zbyt dużo treści (się nie mieści)

pzdr
a.
  
 
Tez mi sie tak wydaje . To moze Blacharstwo - Lakiernictwo - Mechanika, nr. Telefonu i adres jak sie zmiesci .

Pozdro
  
 
No i Auto Ziobrowski. Jakbys mial wene tworcza to zrob jakies projekciki , a potem sie wybierze.

Pozdrawiam
  
 
Moze ktos inny podjal by sie zadania, zeby zrobic jakies projekty?? Jak narazie, sam probuje, ale jakos nic nie wychodzi. A moze juz was ten "sponsoring" nie interesuje???

Pozdrawiam
  
 
Ja jestem jak najbardziej zainteresowany, nawet też sam próbowałem cos wyrzeźbić ale efekty były marne.
  
 
Chyba sie przejde do jakiejs agencji reklamowej, moze oni jakis fajny projekcik mi zrobia . Aha jeszcze jedno. Mozna By zrobic jakies polarki klubowe, ale to w przyszlosci. Co o tym myslicie???

Pozdrawiam
  
 
ZIOBER, a mógłbyś określić czego będziemy mogli oczekiwać w ramach sponsoringu od waszej firmy?
pozdrawiam
  
 
Ziober mnie prosił abym umieścił ta informację:

RABATY:
robocizna: 20%
części: 20%
oleje: 10%
mycie auta raz w miesiącu gratis
  
 
No, to chyba wszystko
  
 
No pewnie, że tak )
W agencji to przynajmniej wene mają i czas
No i nie biorą tyle ile ja ))

pozdrawiam
  
 
a ja myśle żeby jeszcze ponegocjowac te procenty
  
 
Chodzi o to żeby mozna było sobie podjechać, skorzystać z paru narzędzi, kanału, cos przyspawać, itp. Klubowiczom o to chodzi?
Bo z rabatów to małe korzyści będą bo lepiej na giełdę jechać.
  
 
ale myjnia niech pozostanie , do tego raz w roku laweta gratis, i wóz serwisowy z 3 mechanikami na każde zawody

żarty żartami, ale czas ucieka, a Marek wysunał temat w dobrym kierunku.

PS: a co do myjni, to poważnie MOŻE BYC!
  
 
Cześć. To jest oczywiste że możecie przyjechać do warsztatu, skorzystać z paru narzędzi czy kanału . Zapomniałem tego napisać .

Pozdrawiam
  
 
jedno pytanko ZIOBER:

- co według was oznacza korzystać z paru narzędi?

mógłbys sprecyzowac?
  
 
A o jakie narzedzie wam konkretnie chodzi?? Chyba ze wszystkiego, to sie dogada na miejscu.

Pozdrawiam
  
 
wymień orientacyjne jak mozesz, z czego można by sobie powiedzmy samemu korzystać lub pod okiem mechanika, jeżeli była by jakas obawa że sie nie znamy i nie ufamy sobie.
Tzm comozna by samemu podłubać przy swoim aucie, i jakich narzędzi bądź maszyn używać .
Ja bym był za tym iż myjnia to był by dobr pomysł, gdyz wtedy naklejki były by widoczne , a druga sprawa, molgibyście od czasu do czasu np, wyregulować zbieżność gdyz ja np, nie znam sie na płycie do jej ustawiania, innym też by sie taka usługa przydała.
Tzn to jest propozycja z mojej strony żeby wyegzekwować, myjnie, ustawianie zbiezności, i ewentualnie Klejenie przebitych oponek bądź przekładki opon na felgi, oraz od czasu do czasu w miare potrzeb o skorzystanie z kilku narzędzi na które sie zgodzicie.
Warunki proponowane nie wiem czy są wygórowane, ale jak dla mnie to były by mysle że ok, i kazdego by chyba zadowoliły, kwestia powiedzenia z waszej strony TAK
  
 
Popieram Arti!
  
 
A moze ktos z poza klubowiczow zrobil by jakies projekty naklejek?? Nie musi byc zadnego loga tylko napisane: AUTO ZIOBROWSKI, Blacharstwo, Lakiernictwo, Mechanika i numer telefonu: 0-601-42-58-27.

Mozecie korzystac samemu ze wszystkigo, ale tak jak juz powiedzialem, wszystko sie obgada jak juz sie przyjedzie do warsztatu.

Pozdrawiam