DUZE SPALANIE 22LPG NA 113KM

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
WITAM WAS WSZYSTKICH MAM PROBLEM Z INSTALACJĄ GAZOWĄ POSIADAM MONDEO 1800/16V . TRZY MIESIĄCVE TEMU ZAŁOŻYŁEM INSTALACJĘ LPG SPALANIE BYŁO OK. PIERWSZY MIESIĄC 11L/100 DRUGI MIESIĄC 14/13//100 ALE TERAZ 22LITRY GAZU NA 113KM. TO OBŁĘD. POJECHAŁEM DO WARSZTATU PODŁĄCZYLI DO KOMPA MAPOWAŁ I MÓWI ZE WSZYSTKO OK. BĘDZIE TANKUJĘ 20 LITRÓW LPG I CO DALEJ TO SAMO PODAJCIE JAKIEŚ WZKAZÓWKI LUB PISZCIE NA EMAIL-darseba@interia.pl
instalację posiadam STAG4

[ wiadomość edytowana przez: darseba dnia 2010-12-19 11:01:09 ]
  
 
Po pierwsze zmień warsztat! puzniej sprawdz szczelność całej instalacji,są środki do tego psiknij na wszystkie połączenia byc morze gaz sie ulatnia np przy reduktorze. lub sam redyktor był zle złorzony fabrycznie i membrana jest uszkodzona.
  
 
Sprawdz jak szybko nagrzewa ci sie samochód ,moze być termostat wody do wymiany jeśli gazownik mówi że wszystko jest OK
  
 
Ja bym stawiał na to że gdzieś może lewe powietrze się dostawać. Miałem kiedys podobny przypadek. Sprawdziłem układ podciśnienia, dolot i wszystko było okej.... okazało się, że lewe powietrze dostawało się przez nieszczelny egr. Wyeliminowałem problem i spalanie wróciło do normy.