A może by tak zlot LKP ? - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kurna, jedziemy do tego Sochaczewa?
  
 
Jedziemy !!!

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
ja bym nawet się z chęcią ruszył gdzieś... zaraz sie wakacje skończą kurka :/
  
 
Mam taka propozycje, Konukera jestes z centralnej Polski. Znasz tam okolice Warszawy. Wynajmujemy jeden domek (po co wiecej) rzucamy date i kto przyjedzie ten przyjedzie. Oczywiscie ja w kosztach biore udzial, ile trzeba przeleje Ci na konto. Zlapmy ta sprawe za jaja w koncu. Nie bedziemy sie na glowe Marcie drugi raz zrywac uwazam ze cztery auta to bedzie sukces.

Pasuje mi kazdy weekend, od 23 lipca kazdy jeden dzien z wyjatkiem 4,5,6 sierpnia. Potem dalej do 14atego mam wolne. I nastepnie kazdy weekend.
  
 
Ja chetnie dolacze do spotkania, ale jak zwykle jest ALE. Moze troche blizej dolnego slaska, a tak do warszawy i z powrotem musze zrobic tysiaka, nie wiem czy ladzinka da rade. No i te koszta paliwa.
  
 
Szoko ile km jestes w stanie pokonac? Patrze na mape. Sulejow kolejny raz mnie kusi. Nie jest to wprawdzie Dolnoslaskie ale staram sie wycentrowac.
  
 
Panowie jedziemy !!! Mi pasuje każdy weekend.

Co do miejscówki - przychylam się do centralnej Polski. Tak, żeby było najsprawiedliwiej.

Co do daty - proponuję POCZĄTEK sierpnia - tak aby każdy mógł podołać finansowo.

[ wiadomość edytowana przez: emde dnia 2011-07-13 08:37:45 ]
  
 
Sulejow mi pasuje, mysle, ze Lada pokona ten dystans bez problemu. Sierpien jak najbardziej mi odpowiada tez, akurat jestem po urlopie, zdaze nazbierac kase.
  
 
Ok dzwonilem do Dresso. Pytalem o termin 13-14 sierpnia. Pan w telefonie powiedzial ze jest jakas szansa ale zeby zadzwonic jeszcze jutro jak szef bedzie. Takze wszystko idziew dobrym kierunku.
  
 
Chętnie dołączę.
Niestety, w sierpniu mam krucho z czasem - 13-14 sierpnia jestem w zupełnie innym miejscu, później też plany już porobione.
Będę obserwował wątek.
Pozdrawiam,
@lex
  
 
Cytat:
2011-07-13 19:04:06, alex76 pisze:
Chętnie dołączę. Niestety, w sierpniu mam krucho z czasem - 13-14 sierpnia jestem w zupełnie innym miejscu, później też plany już porobione. Będę obserwował wątek. Pozdrawiam, @lex



Tydzien pozniej. Pasuje?
  
 
kurna chata 13-14 jestem w rumunii a 20 mam ślub siostry, a chętnie bym sie pojawił na zlocie LKP w Sulejowie, jak za dawnych lat
  
 
Cytat:
2011-07-15 00:35:41, wezu69 pisze:
Tydzien pozniej. Pasuje?


Przykro mi, też nie pasuje (jestem na obozie hokejowym).
23-24 września pasuje.
Pozdrawiam,
@lex
  
 
No i stalo sie najgorsze co moglo sie stac, wlasnie stracilem prace. Wprowadzilo to haos w moim zyciu rodzinnym i niestety musze zapomniec o zlocie. A tak chcialem z Wami sie poznac.
  
 
Szoko, nie przejmuj się.
Wszystko się unormalizuje, będzie zmiana na lepiej. Zobaczysz!
Swoją drogą, narzekałeś na brak Ład w twoich okolicach. Proszę, jedna była (choć to już chyba tylko cień, i to dziurawy).
Pozdrawiam,
@lex
  
 
Ja się za bardzo nie przejmuje, szkoda tylko tej stabilności finansowej. Dzięki za słowa wsparcia. Co do tej lady, to właśnie jedna z mojej kolekcji, powiem Wam ze w całkiem dobrym stanie blacharskim jak na swoje lata, nie jedna siódemka może pozazdrościć. ::

[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2011-07-22 00:51:52 ]
  
 
Czyli to ty sprzedajesz?
@lex
  
 
Tak, to ja sprzedaje.Troche szkoda, ale takie jest zycie.
  
 
No to sobie pojechaliśmy.

Trudno. Przynajmniej chęci były. Za rok trzeba będzie sobie odbić z nawiązką. Zawczasu proponuję, żeby pomyśleć nad dwoma mniejszymi zlotami w dwóch róznych terminach np. jeden w czerwcu, drugi w lipcu. Jeśli skupimy się na jednej dacie to znowu może być tak, że połowie zainteresowanych nie będzie ona pasowała i zamiast 10 aut przyjedzie 5. A 5 aut to nie zlot a bardziej spot. Panowie (i panie ) przemyślcie moją propozycję.

Pozdrawiam.

[ wiadomość edytowana przez: emde dnia 2011-10-04 23:59:43 ]