Pochwal się jak NIE WYGLĄDA Twoje ESPERO.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wątek dla odważnych...

tworząc kontrwątek dla nieco nieaktualnego już na czasie tematu o ładnych esperakach zapraszam wszystkich do ujawnienia dzisiejszych twarzy naszych samochodów.

dziury w progach, odpadające pękające klamki, efekty pozrywania listw z drzwi, brązoworuda faktura sportowa na wlewie paliwa czy też w końcu perełki typu "odpadły" element kierunkowskazu z okazji skrobania esperaka w zimę... nie kryjmy się z tym

DLA WŁAŚCICIELA NAJWIĘKSZEJ DZIURY W PROGU NAGRODA:

5 kilogramów szpachli murarskiej do użytku wewnętrznego oraz metr kwadratowy siatki ogrodzeniowej (model tzw. zielony - ogródkowy) plus metal w sprayu i cynk w paście do zębów.

czekam na pierwszych odważnych, sam nie zaczynam rywalizacji bo jak wlepię zdjęcia esperaka to... na starcie zdeklaruję konkurencję.

POWODZENIA I NIECH RUDA BĘDZIE Z WAMI.
  
 
Ja się mogę po chwalić dziurą w podłodze w Nexusie
  
 
Ja też nie mam rudej jeszcze ale mogę się pochwalić bo mam rower zardzewiały

-----------------
Miałem kiedyś ESPERO z silnikiem od Jawy gdy go rdza zeżarła zrobiłem z silnika kosiarkę do trawy. Teraz gdy mnie nachodzą wspomnienia, wspominam przeszłość kosiarki do trawy strzyżenia!
  
 
Z racji tego ze forum umiera powoli to moze postarajmy sie je jakos uratowac.. na poczatek pare fotek mojego bylego espero... niestety w trakcie walki z ruda





po 2 tygodniach i tak była z powrotem


[ wiadomość edytowana przez: adrian05031991 dnia 2010-12-27 19:45:53 ]
  
 
dzis zrzucilem snieg z tylnej klapy i nowe odkrycie - pod blendą od lewej, srodka i prawej strony trzy ciekawe rudzielskie zacieki wróżące, że na następne lato będę miał klimatyzowany bagażnik...
  
 
Cytat:
2010-12-28 14:50:24, Cwikus pisze:
dzis zrzucilem snieg z tylnej klapy i nowe odkrycie - pod blendą od lewej, srodka i prawej strony trzy ciekawe rudzielskie zacieki wróżące, że na następne lato będę miał klimatyzowany bagażnik...



dawaj fotki... jesteśmy rządni krwi
  
 
Cytat:
2010-12-28 15:23:44, adrian05031991 pisze:
dawaj fotki... jesteśmy rządni krwi



zarzucę jak tylko uruchomię grata... złom który się nie porusza nie kwalifikuje się do tego wątku

ps. fajnie ściemniacie, nikomu nic nie rdzewieje... :p
  
 


Uploaded with ImageShack.us


Mam szansę na szpachlę
  
 
... w końcu jakieś konkrety i mięso!

ja mojemu na razie zdjęć nie robię, bo nie zasługuje. w końcu nie odpala, a nie jeżdżące złomy się nie liczą!
  
 
Cytat:
2011-02-09 19:37:27, Cwikus pisze:
... w końcu jakieś konkrety i mięso! ja mojemu na razie zdjęć nie robię, bo nie zasługuje. w końcu nie odpala, a nie jeżdżące złomy się nie liczą!

a miałeś takie ładne Espero

-----------------
Miałem kiedyś ESPERO z silnikiem od Jawy gdy go rdza zeżarła zrobiłem z silnika kosiarkę do trawy. Teraz gdy mnie nachodzą wspomnienia, wspominam przeszłość kosiarki do trawy strzyżenia!
  
 
Cytat:
2011-02-09 20:11:04, markon pisze:
a miałeś takie ładne Espero



nadal mam ładne:

- pęknięta przednia szyba
- dziury w progu na przetrzymywanie klapków w lato (osobna dziura dla każdego pasażera), za rok będzie miejsce na gumowce...
- nadkola się "biorą do roboty"
- z tyłu przy blendzie też powoli wychodzi
- na masce mam purchel zdrowej rdzy o średnicy 4cm, to pamiątka jak mi 2 lata temu gaz strzelił bo coś zjadło kable WN i pinezka z filtra zrobiła wybrzuszenie od dołu maski (trafiła akurat w pojedyńczą blachę i lakier "penk")
- klima to historia, sprawny to mam guzik który służy do włączania lampeczki w guziku klimy,

... nic tylko lać i jeździć.

... tylko boję się lać na masce bo nie wiem czy rdza się nie rozprzestrzeni
  
 
U mnie dziury w progach były w zeszłym roku, a w tym: w jakich progach? W prawych przednich drzwiach mogę zdemontować szybę bez zdejmowania tapicerki (drzwi mi od dołu znikają). W lewych robi się to samo. Na klapie pod blendą niedługo będę sportowy wylot powietrza z bagażnika. Jest jeszcze parę innych kwiatków, których jest tyle że nawet nie potrafię do tylu liczyć. No i do tego z przodu każdy element ma inny odcień lakieru. Najważniejsze że jeździ