Classicauto CUP - Strona 47

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2014-05-06 09:46:16, Porthos pisze:
Szkoda, ze kolejne kielce dopiero w październiku, bo mimo wszystko, fajnie spędza się tam czas z ludźmi.



wbijaj na superoesy, może konkurencja z wyższej polki ale jezdzenie tak samo smakowite
  
 
Cytat:
2014-05-06 09:56:53, flapjck1 pisze:
wbijaj na superoesy, może konkurencja z wyższej polki ale jezdzenie tak samo smakowite



Jeżeli poskładam coś odrobinę sensowniejszego i będzie czas, to 31 maja lub w czerwcu wpadnę. I tak będę klepany przez wszystko, ale ręce i nogi się poćwiczy
  
 
Do poznania zapraszam
  
 
Ktos sie wybiera do Białej? Moze Mar?
  
 
Cytat:
2014-06-04 18:49:32, Bilo pisze:
Ktos sie wybiera do Białej? Moze Mar?


nie,ja chyba dopiero kielce. wzieło mnie ostatnio na śmiganie pod górkę na dolnym śląsku , a w najbliższej przyszłości myślę nad rajdem festiwalowym
  
 
Szkoda
  
 
Cytat:
nie,ja chyba dopiero kielce. wzieło mnie ostatnio na śmiganie pod górkę na dolnym śląsku , a w najbliższej przyszłości myślę nad rajdem festiwalowym


No nareszcie
Ja chyba siedopiero wybiore na Toruń, jak czasowo dam radę.
  
 
Cytat:
2014-06-04 18:49:32, Bilo pisze:
Ktos sie wybiera do Białej? Moze Mar?


Ja wybieram Rajd Polski także mimo że bardzo lubię białą to tym razem odpadam.
  
 
Ja mam zamiar standardowo być
Ale już widzę,że konkurencje bede miał jak na Kielcach czyli gr-2000.
Jak tak dalej pójdzie to albo trzeba bedzie zmienic samochód albo go troche podkręcić bo klasa 1600 to jakaś mizerota
  
 
Cytat:
2014-06-06 15:52:09, pyros pisze:
Ja mam zamiar standardowo być Ale już widzę,że konkurencje bede miał jak na Kielcach czyli gr-2000. Jak tak dalej pójdzie to albo trzeba bedzie zmienic samochód albo go troche podkręcić bo klasa 1600 to jakaś mizerota



Zawsze testowo możesz wystartować w 2-1300 szarakiem ze mną
  
 
Maluch spisal sie dobrze w Białej Podlasce. Dojechal zdobyl garnek i wrocil


  
 
i nic w wydechu nie peklo ani się nie urwalo?
  
 
W jakiej gr i klasie jechałeś? Są gdzieś wyniki?
  
 
Jechalem w 2-1600. Wyniki beda na stronie Ca cup.

Film

Biala Podlaska 126p
  
 
zmieniles wydech? jakos inaczej brzmi
  
 
Pojechalem na wupex twin. Pancerny tlumik mam go od 5 lat. Wytrzymal dojazd i proby. Mniej spektakularny ale przynajmniej bez problemu. Przed druga proba na dojedzie do startu urwalo sie zabezpieczenie linki gazu. Skrecilem to na srube i nakretke 13. Wytrzymalo prawie do konca. urwalo sie juz z linka 200m od domu . Tak wiec tradycyjnie z awaria . Proby ustawione swietnie ale pomiary z bledami i przez to ogromne przestoje. Pogoda dopisala ludzie tez. Bylo ok


[ wiadomość edytowana przez: Bilo dnia 2014-07-02 08:45:44 ]
  
 
i po kolejnej eliminacji tym razem w Nowym Mieście nad Pilicą
pogoda dopisała
trasa fajna, szybka, było kilka fajnych zakrętów i nowość przejazd przez hangar
atmosfera jak zwykle super
organizacja kto był na takiej imprezie wie jak to wygląda
więcej stania i czekania niż jeżdżenia ale to w końcu classic auto
na plus to to że odbyły się wszystkie zaplanowane przejazdy i dość sprawnie obliczono czasy
fiat Bartka dawał radę oprócz kłopotów w pierwszym przejeździe
niestety nawiązanie walki z 180 konną Toyotą było wręcz niemożliwe więc jedynie 2 miejsce dla czerwonego fiata
3 miejsce łada 2105
na szybko kilka zdjęć, reszta później
DSC_0682
DSC_0722

DSC_0931
DSC_0765
DSC_0761
DSC_0949
fot. Marcin Bo

p.s. Bilo dotarłeś do domu bez żadnych przygód?

[ wiadomość edytowana przez: Pablo79 dnia 2014-08-10 11:08:20 ]
  
 
Dotarlem bez problemu. Zero awarii. Auto mimo wypadu w opony tez bez uszkodzen . Zadowolny jestem z duzego progresu w kolejnych przejazdach. Jezdzenia nie bylo duzo ale w sumie poszlo 6 przejazdow. Pogoda az za dobra Jednak impreza troche podupada. Ludzi mniej
  
 
Ruszyły zapisy na Miedzianke, jedzie ktoś? Jak jedzie to może z noclegiem i integracją? Zapisałem się mało klasycznym fiatem do gr.6, no ale co poradzić, Kielce raz w roku trzeba jechać
  
 
Ja dziś się zapisałem. Pojedziemy w tej samej grupie. Zamierzam dotrzeć w piątek ...