Opłata za Serwer i Domenę klubową - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No tak, szczerze mówiąc to nie dziwię się, że strona klubowa kuleje od dłuższego czasu. Ile można podnosić stronę? Bomba tam wybuchła? Rzeczą na którą się najdłużej czeka przy podnoszeniu strony to update DNS, który jest wykonywany co najmniej raz na dobę...
  
 
Zbieramy po prostu kase na opłate na serwer bo jest nieoplacony. Jak zrobimy przelew to strona wróci.


-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986

[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2012-05-21 21:59:26 ]
  
 
Cytat:
2012-05-21 21:21:21, Kamil_H pisze:
Rzeczą na którą się najdłużej czeka przy podnoszeniu strony to update DNS, który jest wykonywany co najmniej raz na dobę...



Nie przyjacielu, rzeczą na którą najdłużej czeka się w przypadku podnoszenia czegokolwiek w tym klubie, są pieniądze klubowiczów.
  
 
Najwiecej gadalem, a do tej pory nie wplacilem. Czekam na wyplate. Ja na pewno wplace.
  
 
Jak wygląda stan. Ile jeszcze potrzeba? Może jakieś podsumowanie Panie Skarbniku?
  
 
Pooooooooooszło...



pzdr
CHIO
  
 
Z tego co rozumiem z ooprzednich postów wszystko jest już opłacone a teraz trwa "odzyskiwanie" kasy. Są również jakieś problemy z przepisaniem domeny z jej obecnego właściciela na kogoś z aktywnych klubowiczów, ale to wydaje się byćsprawą drugorzędną jeśli nie trzeciorzędną. Oczywiście do dziś nie mam żadnego info jak się dostać do backendu tej strony...

Jakoś tak słabo widzę przyszłość tematu
  
 
Cytat:
2012-05-22 11:52:03, SzokoLada pisze:
Najwięcej gadałem, a do tej pory nie wpłaciłem. Czekam na wypłatę. Ja na pewno wpłacę.



Tez poooooooszło.
  
 
Strona klubowa wróciła!!!

Trochę to trwało, sorki, ale wreszcie ją przywrócili. Tak więc, na razie proszę nie przelewać więcej kasy.

W tej chwili na koncie klubowym jest 140 zeta. W najbliższym czasie przedwonię do superhost'a, żeby się dowiedzieć kiedy będzie termin wpłaty za następny rok bo mail'owo nie chcą mi jej podać a wolałbym bym (myśle, że podobnie jak inni ) aby tegoroczne historie już się nie powtórzyły.
  
 
15 lutego kończy się usługa hostingowa. Opłata za przedłużenie o rok to 299 PLN netto (367,77 PLN brutto).
Na koncie klubowym jest w tej chwili 166,79 PLN więc trochę brakuje.
Myślę, że wystarczy zrzutka po 20 zeta, jak co roku. Numer konta bez zmian.

Domena ladaklub.pl jest opłacona do 4 maja, więc nie jest to w tej chwili pilne.

CZEKAM NA WPŁATY
  
 
Odemnie poleciał już przelew
  
 
Jaki jest miesięczny ruch na tej stronie? Pytam, bo za hosting strony firmowej płacę 69pln brutto rocznie i wszystko pyka. Na pewno ten nasz hosting nie jest jakiś na wyrost?
  
 
A opłaca się w tym momencie utrzymywać stronę ? Przecież tam się od kilku lat nic nie dzieje...

Tylko, żeby zaraz ktoś nie wyskoczył mi z tekstem: sam nie opłaciłeś itd. Jest sens utrzymywać trupa z zerową aktualizacją ? Co innego gdyby strona była na bieżącą administrowana...

Musimy to przemyśleć // przedyskutować.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Ja ostatni raz tam byłem chyba z rok temu. Faktycznie czy jest sens ja utrzymywać, może przenieść na inny dużo tańszy serwer?
  
 
Ja jestem zdania tego, że powinien ktoś przejąć stronę, ktoś kumaty tak żeby coś działo się na niej. Tematów do dostarczenia myślę, że nie zabraknie. Jest pomysł, jest zapał więc czemu by nie rozwijać strony i forum?
Sądzę, że rozpętam burzę tym postem ale wydaję mi się, że jest taka potrzeba bo nie warto stać w miejscu.
  
 
Ja na tego typu sprawach się nie znam, więc na mnie nie ma co liczyć. Ja mogę podpowiadać w mechanice, ale nie w informatyce.
  
 
No to stronka znowu nie działa
  
 
No i kij z nią. Nikomu ona nie jest potrzeba.
  
 
No to zaraz znikniemy z ClassicAuto i kilku innych miejsc. Ale co tam i tak złote lata klubu nie wrócą.
  
 
Kamil, ja się nie znam, a co ma spólnego strona LKP z ClassicAuto? i innymi?