Opłata za Serwer i Domenę klubową - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No niestety tak jest . Nam się też w końcu odechciało.
Ale tak jak pisałem, jest teraz was kilku nowych zapalencow to sprobujcie cos zrobic nie oglądając sie na innych - jest na to szansa. Czy np jest ktos kto chce sie zając stroną?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2012-05-15 06:39:02, brabus55 pisze:
Andrzej jak czytam to wszystko to właśnie mi też się wszystkiego odechciewa, bo po prostu tutaj chyba nic nie da się zrobić w właśnie dzięki takiemu nastawieniu.


Jak to się nie da? Da się. Weź się i zrób, a na pewno się da.

Cytat:
Ile rzeczy próbowałem przez ostatni rok, projekty koszulek, posty z fotkami, posty o zlotach, promowanie Łady i co...


NO i znakomicie. Próbowałeś, czy się udało, zupełnie inna kwestia.

Cytat:
Wiesz co zamknijcie tą stronę całkiem i będzie dobrze.


A dlaczego, bo ci się nie podoba, bo brak materiału do aktualizacji?

Cytat:
Jeszcze co do zlotów, to przecież można je organizować tak, żeby nie przyjeżdżały tylko Łady, ale również inne stare samochody, ja na takie zloty jeżdżę często i nie ma problemu,



Wszystko można. Zorganizujesz?

Cytat:
można robić relację (których też kilka w tamtym roku zrobiłem),



Jesteś chętny do aktualizowania strony?


a tak btw. wczoraj sprzedałem ostatnią posiadaną ładę...


[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2012-05-15 13:16:02 ]
  
 
Cala ta wasza rozmowa przypomina mi układ pokarmowy krowy. Ileż to można przezuwać, zwracać i polykac ten sam kawałek trawy?
  
 
Cytat:
2012-05-15 13:33:13, SzokoLada pisze:
Cala ta wasza rozmowa przypomina mi układ pokarmowy krowy. Ileż to można przezuwać, zwracać i polykac ten sam kawałek trawy?



Żebyś wiedział, żałosne...
  
 
Brabus, skoro uważasz że żałosne, to ja chętnie dam ci uprawnienia do administrowania stroną (jak tylko wstanie) i forum. Pasi?
  
 
Co do strony klubowej, to chyba ostatnio zajmował się nią blaze1. Sam wyszedł z inicjatywą i chwała mu za to. Jak ktoś jest teraz chętny nią się zajmować, to czekamy na propozycje.

-----------------
Prawdziwy mężczyzna powinien mieć wał, a nie jakieś tam przeguby...
  
 
Zgadza się, robił to Blaze. Zgodnie z tym co deklarował, zrobił szablon i przeniósł materiały.
Potem nie było chętnego i co mogłem, sam wrzucałem
Dysponuję loginami i jak tylko znajdzie się chętny do dalszego prowadzenia strony, nie widzę przeszkód.
  
 
Myślę, że nadchodzący spot w Mirowie/Bobolicach będzie dobrą okazją by przedyskutować niektóre sprawy klubowe. Tylko jest jeden warunek - musi przyjechać więcej niż kilka osób.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Rany julek !

1. W czym ta strona jest zrobiona? Wordpress, joomla, własna radosną twórczość? Jeśli jest to jakiś CMS którym da się administrować nie poświęcając życia, to mogę się tym zająć.
2. Zająć nie znaczy wymyślać co tam ma być! Kontent ( foto, teksty) będzie musiał pochodzić od klubowiczow.
3. Nikogo nie będę prosił aby dostarczył rzeczy z pkt 2. Nikt nic nie dostarczy - nie będzie aktualizacji.

Pasi?
  
 
No i o to kur... chodzi a nie tracic czasu na pieprzenie sie po raz enty ze zmiana designu. Tresc przede wszystkim a forma tu jest drugorzedna.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Kamil pasi.

Jezeli bede mial jakies zdjecia, bede je podsylac do zamieszczenia. Wszystkie aktualizacje i wiadomosci ktore wyszukam tak samo.

Tzn masz moje pelne wsparcie jezeli chodzi o dbanie o zawartosc. Bo na tym jezyku programowania czy jak to sie nazywa sie nie znam ;P
  
 
No dobrze to teraz jeszcze poproszę o:
1. Namiar na serwer gdzie to się znajduje
2. Login / hasło
3. Namiar na jakiś panel administracyjny, ftp, cokolwiek żeby się dostać do zawartości tej strony.
4. Adres rozumiem że jest www.ladaklub.pl. czy domena jest opłacona? Czy mamy jakiś hosting , czy jest opłacony, czy trzeba wszystko posklejać do kupy?

Informacje 12 i 3 oczywiście proszę na priv , albo jakiś mail do osoby która te informacje posiada, to będę się kontaktował bezpośrednio.

[ wiadomość edytowana przez: Kamil_H dnia 2012-05-16 21:32:37 ]
  
 
Cytat:
2012-05-16 18:44:23, Kamil_H pisze:
Pasi?



Zdecydowanie pasi. Jak tylko strona wstanie i posprawdzam loginy, skontaktuję się z Tobą na priv przesyłając wszystkie dane.
  
 
Cytat:
2012-05-14 14:02:37, wejlantf pisze:
A ja powiem więcej. Moim zdaniem priorytetem i podstawą jest założenie oficjalnego stowarzyszenia.



stary, wybacz, ale nie mogłem się oprzeć. Możesz tego nie wiedzieć, ale wałkowaliśmy temat aż tak, że braliśmy się za łby, i to zupełnie na serio
Nie chcę Cie doławać - ale w naszym popierd. kraju to wcale nie jest takie proste, jak się wydaje. Po LKP uczestniczyłem w próbach założenia 2 innych stowarzyszeń. I wierz mi, że za każdym razem wychodzi tylko chryja i kłótnie.




Cytat:
Ale ten kogo mam w kontaktach na Facebook'u wie że jak tylko znajdę coś ciekawego o Ładzie - chwalę się tym- ot takie "zboczenie", lubię i raczej nigdy nie przestanę.



te, ciemu Cię nie znalazłem?


[ wiadomość edytowana przez: adasco dnia 2012-05-17 19:18:18 ]
  
 
Cytat:
2012-05-17 06:39:39, Góral pisze:
Zdecydowanie pasi. Jak tylko strona wstanie i posprawdzam loginy, skontaktuję się z Tobą na priv przesyłając wszystkie dane.



A co tam są za problemy z tą stroną że nie działa?
  
 
Drobne opóźnienie w opłaceniu serwera. Ale wedle mojej wiedzy już pod kontrolą.



AAADDDDDDDAAAAAAAAAAŚŚŚŚŚŚŚŚ, mordo Ty moja...
  
 
Cytat:
AAADDDDDDDAAAAAAAAAAŚŚŚŚŚŚŚŚ, mordo Ty moja...





...zaczyna się
  
 
No i jest fun

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
alee ossohojiii?
Góral OT OT OT !!!!!! jaki przykład dajesz
  
 
Cytat:
2012-05-17 22:33:49, andrzej_krakow pisze:
No i jest fun



Jest łada, jest impreza..

Cytat:
OT OT OT


OT TO TO OT TO OT OTO TOTO TOTO OOO TTT OOO...