Jakie świece do LPG?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ciężko coś odpala mój truck. Chcę wymienić mu świece i kable WN. I teraz jakie świece? Silnik to 1.6 na gaźniku. Może coś jeszcze da się zrobić żeby obyło się bez regulacji w warsztacie?
  
 
Ja ma ISKRA GAZ podobno są do aut zasilanych gazem i jestem zadowolony. Natomiast jesli chodzi o świece BRISK czy coś w tym stylu to nie wiem. Podobno świetne są świece firmy NGK
  
 
Do poldka to tylko ISKRA. W jakiej są cenie ISKRA GAZ?
  
 
Kurcze Panowie jestem w szoku!!! Istnieją takie świece do gazu czym się różnią, może wiecie!! Ja zmieniałem ostatnio i teraz mam NGK, no i pocieszyłes mnie że sa podobno dobre Acha i jeszcze jedno bo nie wiem czy wiecie ale ...... NGK wykupiło ISKRE więc to jest teraz jedno badziewie, różni się tylko elektroda środkową!! Stąd NGK sa podobno lepsze!!
 
 
acha i ta wypowiedz u góry to moja, ale coś mi ostatnio logowanie szwamkuje
Pozdrowionka!!
  
 
Wymieniłem świece na ISKRA LPG i ... będzie jednak wizyta u mechaniora
  
 
Iskra FE65PS GAZ ... są bardzo dobre. Mam je w sprzedaży po 5,5 zł za sztukę.
  
 
Waga a jedno pytanko!! Czym one się różnią od zwykłych, że są takie rewelacyjne Bo dopiero tutaj się o nich dowiedziałem i zaciekawiło mnie to ogromnie
  
 
Szczerze ?..... pudełkiem .... i nie wiem

  
 
na oko wyglądają tak samo... zapłaciłem 23pln za komplet i nic...
  
 
Bo od samych świec jeszcze nic sie nie zmieni
  
 
NO TO NIEŻLE ja mam NGK i już tak w takim razie zostanie
  
 
panowie jesli jest ktos chętny na świecie brisk w sklepie po 25 zł sztuka to ma na stanie 4, przejechalem na nich 800 km chętnie sprzedam.
  
 
gdzie tylko nie zajrzeć każdy mówi że Polonez na Briskach nie chce dobrze jechać
  
 
ja nie sprzedaje dlatego ze bylem nie zadowolony, po prostu mam zwykle i szkoda mi tych zeby przelezaly w kącie.
  
 
Dzisiaj sprawdzałem jaka jest różnica pomiędzy świecami zwykłymi, a tymi do gazu. Różnica tkwi w długości gwintu. Świece FE65PS GAZ mają dłuższy gwint.
  
 
czyzby tylko tym sie roznily?zadnych innych parametrow?
  
 
Cytat:
2003-09-18 22:30:03, Alan28 pisze:
czyzby tylko tym sie roznily?zadnych innych parametrow?



Na pudełku nic nie jest napisane. Tak samo na świecy...
  
 
zgadza się, na pudełku nic nie było
  
 
no ale ten dłuższy gwint o juz chyba coś, bo świece automatycznie są wpuszczone troszki głębiej do komory spalania i może w tym tkwi ich zaleta??!!