Przerobki zawieszenia Nivy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

jak w temacie -> Co wy na to? Podkladki czy ciecie gum? Jakie sprezyny? O ile mozna podniesc? Co z amorkami i ich skokiem?

  
 
A co tutaj tak cichutko? Borgu, no napisz jak przerabiasz Nive na LR. ...
 
 
No dobrze, ale to cala historia. Nie wiem czy macie cierpliwosc jej wysluchac . Ale Ok, jutro wezme aparat do warsztatu, zrobie pare fotek i opisze. Tylko najpierw musze gdzies wytoczyc te podkladki...
Moze ktos z Was zna dobrego, myslacego slusarza w Wawce?


[ wiadomość edytowana przez: boreg dnia 2003-09-16 08:52:49 ]
  
 
To nie sprzedajesz Niwki?
  
 
Boreg sprzedaje, ale najpierw musi ja podniesc, aby obnizyc. ... .
 
 
Duzo taniej niz wywolawcza nie sprzedam, wiec to pewnie potrwa zanim znajde amatora, ktory doceni moje wysilki. Nie spieszy mi sie, a czyms musze jezdzic . A uczyc sie trzeba cale zycie... ...doswiadczenia pozostana...
  
 
I co? Zrobiles juz auto?
 
 
Zamowilem podkladki . Ale okazalo sie, ze zapiekl sie jeden ze swiezo wymienionych przegubow . Bede mial troche zabawy z reklamacja i wymiana na nowy. Ale jest szansa, ze w piatek wieczorem bede mial juz samochod na podkladkach...
Zdjec na razie nie robilem, bo samochow nie stal juz na podnosniku, zrobie, jak zaloze podkladki.
Pozdrawiam
  
 
Jakie podkładki, gdzie, za ile, ile podnoszą, dużo z tym roboty, sam robisz, ktoś to robi, ile robocizna, czy... itd?
Może też bym sobie (znaczy Łaciatej) takowe sprawił...
  
 
Podkladki takie jak na fotografii otwierajacej temat grubosc ok 3cm + dluzsze sruby M8. Podkladki i montaz robi warsztat w Zielonce, wiec jak chcesz to mozesz tam podjechac (cene bede znal jutro, bo moga jeszcze wyjsc jakies problemy przy montazu). Ale zalozenie ma sens przy wymianie sprezyn i amorkow na dluzsze. A co daje napisze po pierwszych testach w terenie - moze ktos chce w przyszlym tygodniu wyskoczyc na Beniaminow?
  
 
Cytat:
2003-09-18 13:24:49, boreg pisze:
moze ktos chce w przyszlym tygodniu wyskoczyc na Beniaminow?



Ja chcem . I możemy się umówić na strzelanko od razu.

P(i)Es:
A na fotografii nie zauważyłem żadnych podkładek A co... Niech żyje spostrzegawczość!

[ wiadomość edytowana przez: Mariusznia dnia 2003-09-18 14:15:18 ]
  
 
Cytat:
2003-09-18 14:14:39, Mariusznia pisze:
Ja chcem . I możemy się umówić na strzelanko od razu.



Jak odbiore Nivke (chyba jutro) to sie umowimy - mysle, ze w srode, ale najlepiej rano ( 7-8 ), bo wieczorem sie juz szybko ciemno robi...

Cytat:
A na fotografii nie zauważyłem żadnych podkładek A co... Niech żyje spostrzegawczość!


To takie metalowe kolko obok gornego mocowania sprezyny. Wyglada jak gruba podkladka.


[ wiadomość edytowana przez: boreg dnia 2003-09-18 14:22:53 ]
  
 
Cytat:
2003-09-18 14:22:11, boreg pisze:
Cytat:
2003-09-18 14:14:39, Mariusznia pisze:
Ja chcem . I możemy się umówić na strzelanko od razu.



Jak odbiore Nivke (chyba jutro) to sie umowimy - mysle, ze w srode, ale najlepiej rano ( 7-8 ), bo wieczorem sie juz szybko ciemno robi...



Ups... myślałem, że mówisz o przyszłotygodniowym łykendzie... Bo tak rano... to...hmmm... problem (dziecko do szkoły zawożę, mam daleko z Ursynowa, etc.)... Wieczorem też -> nie za bardzo w tych ciemnościach...
Reasumując -> w weekend to ja bardzo chętnie, ale w ciągu tygodnia... niestety raczej nie
  
 
No, podkladeczki juz zalozone. Nivka znow wyzsza o 3 cm. . Zawieszenie chodzi rewelacyjnie, przestaje zwracac uwage na "lezacych". Jeszcze tylko zbieznosc i nowe amorki i przod bedzie skonczony (wyzej juz chyba sie nie da , przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo...)
  
 
Cytat:
No, podkladeczki juz zalozone. Nivka znow wyzsza o 3 cm.


Jurij Gagarin ...
Ze tez sie Ty trawersow nie boisz. ...
 
 
O te 3 cm zawieszenie tez lepiej pracuje i lepiej pochyla sie przy trawersie. I jest zdecydowanie mniej sztywne . A jak teren zweryfikuje ta przerobke to zobaczymy.... W kazdym razie wyglada za[cenzura]e mozna ogladac zawieszenie nie skrecajac kol. W weekend zrobie fotki i wysle do Konriego, moze wrzuci na klubowa.
  
 
No, wyglada to tak
I na Beniaminowie wczoraj spisywalo sie bez zarzutu . Ale ze wzgledu na panitbalowcow najtrudniejszych tras nie probowalem . Ale wszystko jeszcze przede mna .
  
 
a to sie nie liczy ... Kill all of paintball boys ... and Lucznikas tez ... na Fortach Beniaminowo.

Borgu? No pieknie wyglada i nowoczesnie, a na trawersie? Znaczy sie juz kupowac tasmy zabezpieczajace, tak? Bo progi na podium dla ciezarowcow, to juz masz, ale ... ?
 
 
Cytat:
2003-09-21 17:16:40, Przemek67 pisze:
... a na trawersie? Znaczy sie juz kupowac tasmy zabezpieczajace, tak? Bo progi na podium dla ciezarowcow, to juz masz, ale ... ?


Wybierz sie za mna w tygodniu na gorki to sprawdzimy . A tasmy to, swoja droga, i tak musze kupic. I nawet chyba wiem gdzie... ...sprawdze w tym tygodniu, czy sa takie, jak nam potrzebne i czy mozna zamowic przeszycie.
  
 
OK. Czwartek lub piatek z rana. Do potwierdzenia telefonicznego. Tasmy brac? ...