MALUCH TROPHY - polskie torowe wyścigi 126p - Strona 32

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Rok temu i dwa lata temu był Obserwatorem GKSSu w całym cyklu PPAiK, w tym roku ślad po nim zaginął (oby na dobre)
  
 
Cytat:
2013-10-27 17:26:20, Mruk pisze:
Cichy, wymienić nazwisko?



Masz na myśli pana który ostatnio na zakończenie GSMP dołożył mi roboty ??
  
 
Cichy, dokładnie o nim, okazuje się że Hancke jeszcze nie był taki tragiczny przy tym kretynie
  
 
WYNAJMĘ !!!

Fiat 126p przygotowany zgodnie z przepisami Dywizji 1 Maluch Trophy.
Samochód w sezonach 2012 i 2013 wygrał wszystkie wyścigi w D1 oraz większość (15/1 w klasyfikacji generalnej MT. Zapewniam obsługę oraz transport na zawody. Więcej szczegółów na priv.


  
 
Cytat:
Cichy, dokładnie o nim, okazuje się że Hancke jeszcze nie był taki tragiczny przy tym kretynie


To ktoś przebił Pana Hancke ???
Któż to ?
  
 
Gregor, jest taki orzeł w GSMP
  
 
Kutwa - jest większy upierdliwiec z manią prześladowczą, o zachwianej pozycji emocjonalnej z objawami homoseksualnymi, trwający w starokawalerstwie od 70 lat ?
  
 
Kutwa - jest większy upierdliwiec z manią prześladowczą, o zachwianej pozycji emocjonalnej z objawami homoseksualnymi, trwający w starokawalerstwie od 70 lat ?
  
 
No jest, bo temu trzeba by jeszcze dopisać mega-egocentryzm z autorytaryzmem, doprawiony silnymi stanami lękowo-depresyjnymi
  
 
no to wal nazwisko i image - tego wora
  
 
Regulamin na sezon 2014

REGULAMIN

Duża zmiana, Maluch Trophy przechodzi do Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski
  
 
już się przestraszyłem że nie mam po co składać auta
  
 
Dlaczego, przecież nie ma żadnych grubszych zmian poza zmianą rangi ??
  
 
nie, nie napisałeś że duża zmiana to zanim obejrzałem regulamin to pomyślałem że jest jakiś kosmos hansy itp

ale wiem już że luz
  
 
Fuso na kiedy chcesz się wyrobić z ukończeniem Gabloty ?
  
 
no ze dwa lata temu a tak na powaznie to jak najszybciej tylko czasu brakuje
  
 
I robi się go coraz mniej do 16-18.05... ja mam nadzieje ze uwinę się ze wszystkim i fundusze pozwolą na niejednorazowy start...
  
 
Michał, ogarnąłeś licencję, czy jeszcze ?
Najbliższy kurs jest chyba w Kielcach - połowa marca, ktoś się wybiera ?
  
 
Porthos ja byłem W poznaniu w połowie listopada 2013 Mieliśmy dość wesołą ekipę niestety z poza grona ''Maluchowego''...


[ wiadomość edytowana przez: MGHRally dnia 2014-02-24 11:33:34 ]
  
 
kurcze ostatnie dni na wplacenie wpisowego do MT na ten sezon