Widzialem dzis - Strona 77

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Niebieska 2107 na we Wrocławiu na ul. Pabianickiej. Dość zadbana i widać że cały czas używana Blachy miejscowe
  
 
Mylkus przypuszczam ze mowisz o tej samej ktora stala kiedys na parkingu strzezonym na Kamiennej. Za kazdym razem kiedy odwiedzam Wroclaw, jade zobaczyc czy dalej stoi. Ostatnio jej nie widywalem wiec moze po prostu zrezygnowal wlasciciel z strzezonego albo sprzedal komus z okolicy.
  
 
Cytat:
2013-10-03 18:03:28, wezu69 pisze:
Mylkus przypuszczam ze mowisz o tej samej ktora stala kiedys na parkingu strzezonym na Kamiennej. Za kazdym razem kiedy odwiedzam Wroclaw, jade zobaczyc czy dalej stoi. Ostatnio jej nie widywalem wiec moze po prostu zrezygnowal wlasciciel z strzezonego albo sprzedal komus z okolicy.



Bardzo możliwe, też ją tam widywałem. Przypomniałem sobie że już kiedyś widziałem ją w tamtej okolicy i nawet wrzucałem fotkę: FOTKA
  
 
W Chorzowie napotkałem 2107 czerwona z białymi stalowymi felgami... Aż oko ucieszyło
  
 
Jade sobie dzisiaj, aż tu nagle, zza znanej mi (z widzenia) złombolowej 2105 wyłania się tył 21099, z przyciemnianymi szybami, na ukraińskich blachach Ciekawym, skąd się tam wzięła.


[ wiadomość edytowana przez: czarekd dnia 2013-10-05 21:35:17 ]
  
 
Wrocław, Niva pickup Takie cóś: klik
  
 
200 metrow od domu :



sry za brudną szybe
  
 
A to nie Ladfana?
  
 
pewnie tak
  
 
Lubin - ładna, zadbana, młoda Niwa na pod legnickich blachach
  
 
Łomża -> Pisz -> Ełk -> Łomża.

Taką traskę wczoraj machnąłem z rodzicami w mojej Siódemce. W Kolnie na parkingu spotkałem czerwoną Samarkę w sedanie, między Piszem a Ełkiem mijałem się na drodze z chłopakiem w kolejnej czerwonej Samarze, tym razem w hatchback-u. Niezłą miał minę.

W Ełku, dawnej stolicy Mazur, zaparkowaliśmy na parkingu Kauflandu przy cmentarzu. Ledwo co wyciągnąłem kwiaty z bagażnika a auto momentalnie znalazło zainteresowanie u przechodzących/przejeżdżających autochtonów.
  
 
Dobrze schowana, cicho-ciemna, pięciodrzwiowa w Zaduszki
Częstochowa


  
 






Warszawa. Okolice Inflanckiej jak mniemam.
  
 
W Warszawie już śnieg?
  
 
Po raz kolejny błękitna 2107 w okolicy Mińska i jasny Borewicz z karteczką na sprzedaż w Rembertowie.
  
 
Wczorajszym chłodnym popołudniem...

  
 
Zielona Lada 110 we Wrocławiu w pobliżu galerii dominikańskiej
  
 
Sobota, Wrocław, w okolicy galerii dominikańskiej pomykała biała 2107 na dolnośląskich ale nie wrocławskich blachach.
  
 
Bardzo możliwe, że uderzymy jutro z samego rana na Litwę. Kowno lub Wilno, pełen spontan. Ciekawe czy dane nam będzie spotkać jakąś Ładę ?
  
 
Widziałem dzisiaj w centrum Skierniewic białą bądź jasnobeżową 2107, nigdy wcześniej jej nie widziałem w mieście, trzeba będzie polować