Puchar Youngtimerparty 2011 - Strona 14

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Całkiem fajnie to wyszło naprawdę nie jest superoesowo bo nie ma żadnego wyrypu
  
 
no szykany strasznie hamuja
  
 
Zapraszam na II rundę Pucharu Youngtimer Party 2012
Jak zwykle z małym poślizgiem ruszamy z rejestracją uczestników. Formularz na youngtimerparty.pl ruszy dziś koło północy.

Koszt uczestnictwa bez zmian: 250 złotych (200 złotych dla członków AW).

Dla tych którzy wolą spokojniejszą jazdę przygotowaliśmy rajd turystyczny po Poznaniu, niekoniecznie w tej najbardziej turystycznej odsłonie. Trasa rajdy będzie miała około 50 km. Koszt uczestnictwa: 55 zł od załogi (jak macie np. Żuka możecie jechać nawet w 10 osób )
Wieczorem dla wszystkich wspólne ognisko.
  
 
Zgłoszenie poszło
  
 
moje też i to ostatnia impreza beżowej bomby potem będziemy się nia golić..choć w sumie to za dużo stali tam nie ma
  
 
czy w klasie A mogę jechać na markgumie ?? czy wylecę do A sport
  
 
gdzieś ktoś ma jakieś wyniki?? bo sam już nie wiem w jakiej klasie jechałem ale chyba nas wrzucono do klasy 2000 sport
szkoda że impreza ma coraz mniejszą frekwencje i nie czuć tego klimatu co kiedyś...ale może ostatnia eliminacja to zmieni.
  
 
W tym roku ogólnie jest lipa i mało ludzi jeździ, możliwe że zbiegło się to akurat ze zmianami i wygląda tak a nie inaczej...
  
 
http://www.aw.poznan.pl/imprezy2012/20120714-15pyp/wyniki.htm

Znalazłem tylko coś takiego, no straszna szkoda że nie było mini i tomka 127 a dzielenie klasy do 1000 chyba mija się z celem mimo że moje auto idealnie wpasowuje się w A1000 to jakoś tak czułem się lepiej jadać z wszystkim mam nadzieje że jesienna runda troszkę wyklaruje
  
 
Nie mogłem być tym razem, jesienią się wybieram.
Przy takiej ilości startujących aut nie mam pojęcia, w jakiej klasie pojadę z moim 1,6. Poprzednio była to klasa AS 2000+ (czyli do trzech litrów ), teraz jechałbym w AS 2000, podobnie jak Topor.
Może jednak coś się poprawi, lubię przyjeżdżać na YTP mimo to, że nie jest to dla mnie zbyt szczęśliwe miejsce
  
 
Są wstępne daty pucharu w 2013

23-24 marca 2013 - I runda
15-16 czerwca 2013 - II runda
07-08 września 2013 - III runda
  
 
a wiadomo coś o "przejazdach toru" bo jak tego nie będzie to przyjedzie 20 osób i impreza pozamiatana
  
 
7 września planowana jest wstępnie ostatnia eliminacja CA Cup, terminy mogą się pokryć...
  
 
info mam z youngtimerowego Facebooka i narazie nic więcej nie ma tam konkretnego
  
 
Panie i Panowie! Youngtimer Party wraca w odnowionej formule. Mamy nadzieję że się spodoba.


I runda Pucharu Youngtimer Party 2013
oraz
Tor Poznań Track Day
23-24 marca 2013




Zimowe zadymki i wiosenne wichry przynoszą zmiany…
Co Was więc czeka na I Rundzie Youngtimer Party 2013?

SOBOTA (23 marca) – Youngtimer Party - 5 prób sportowych na Torze Poznań (w tym jedna mająca około 4 km długości) – jak zawsze każda przejeżdżana minimum 3 razy – potem jeździmy do woli, dopóki starczy czasu

NIEDZIELA (24 marca) – nowość! Tor Poznań Track Day dla youngtimerów - od rana zajęcia z instruktorem (łącznie 3 godziny), a po przerwie 5 sesji 20-minutowych na Torze (z pomiarem czasu).
Trudno nawet policzyć ile kilometrów możecie przejechać klasykiem, na pełnym gazie, po Torze Poznań!

Zapisy ruszają w poniedziałek (25-02-2013), o godz. 22:00 na stronie www.youngtimerparty.pl

Wpisowe na Youngtimer Party wynosi 160 zł (140 zł dla Członków Automobilklubu Wielkopolski), pod warunkiem wpłaty do 14.03.2013. Szczegóły w Regulaminie Uzupełniającym.

Uwaga! Promocyjne wpisowe na TPTD dla Uczestników Youngtimer Party!
150 zł - Dla pierwszych 30 osób - (pełen pakiet Uczestnictwa w TD - bez żadnych ograniczeń)
Nawet dla tych którzy będą długo się zastanawiać mamy dobrą ofertę
450 zł - niemal 20% obniżka w stosunku do zwykłej ceny

Warunki udziału w Track Day!
1. Promocyjne stawki na TD obowiązują tylko dla Uczestników, którzy zgłoszą się na YTP (pierwsze 30-osób). DECYDUJE KOLEJNOŚĆ WPŁAT!
2. Obowiązkowy start i sklasyfikowanie w YTP.
3. Nie ma możliwości zmiany samochodu, w TD startujemy tym samym autem co w YTP.

Zapraszamy!

Regulaminy i zasady:
youngtimerparty.pl
tptd.pl

Organizator: Automobilklub Wielkopolski – Koło Youngtimer
  
 
Zgłoszenie poszło. Kruca bomba mało casu dwa maluchy do wyszykowania i oba maja wystartować
  
 
Kuuurcze pewnie i tak juz nie zdaze na pierwsze 30 zgloszen
  
 
niby dobra oferta bo jeżdżenia po nitce toru będzie sporo, ale jak by nie patrzeć też spora kasa przynajmniej jak dla mnie, całościowo jak by się załapać na 290zł to rewelacja bym powiedział no ale niestety możliwości finansowe nie są tak duże by wydać 600pln, cóż przyjdzie przyjechać i popatrzeć.
  
 
To popatrz na wpisowe classicauto i ilość jeżdenia - no i po czym się jeździ. Cena do wartości mega. Możesz sobie pojechać tylko ytp. Cena dobra tylko my mało zarabiamy

Janas super, że się udało - tak myślałem, że coś wykombinujecie. Na pewno będę na 2giej eliminacji i ściągnę paru znajomych.
  
 
Te pięć dwudziestominutowych sesji jedzie każdy uczestnik,czy są podziały na "klasy" i każdy jedzie tylko jeden przejazd?