WIN RALLY CAR 16.11.2003 RallyKraków

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zapraszamy Wszystkich chętnych do udziału w imprezie w której główną nagrodą jest FIAT CINQUECENTO SPORTING profesjonalnie przygotowany do rajdów w klasie N0, którym w sezonie 2003 Krzysztof Lenartowicz wygrał dwa rajdy w PPZM. Impreza odbędzie się 16 listopada w Krakowie na starym pasie lotniska przy ul. Bora-Komorowskiego , wpisowe 175 zł. Aby szanse dla wszystkich były równe, przejazdy dokonywane bedą tym samym samochodem, czyli wyżej wymienionym CC Sporting. Szczegóły i regulamin na www.rallykrakow.prv.pl, dyskusja również na FORUM RALLYKRAKÓW, jak macie pytania to możecie tam uderzać.

pozdrawiam i zapraszam
  
 
No i pasiu już nie musi kupować cieniasa
Regulamin dość rygorystyczny, mam tu na mysli wykluczenie za przewrócenie pachołka.
  
 
... pozatym, że pomysł świetny, to wielki ukłon dla organiztorów za pomysł, a raczej za podjęcie się zorganizowania takiej imprezy i wzięcie tego wszystkiego na swoje plecy ... brawo ... Miejmy nadzieje, że przybędzie spora liczba sponsorów i będzie świetna zabawa . Jeszcze raz gromkie brawa dla chłopaków z Krakowa

P.S.
Pasiu jeśli autko bedzie Twoje to ja do niego dorzucam swoje rękawiczki sparco ... wiec staraj się chlopie, bo takiego egzemplarza nigdzie nie dostaniesz hehe ( takie badziewa trudno dostać ) :p:p:p
  
 
Cytat:
Pasiu jeśli autko bedzie Twoje to ja do niego dorzucam swoje rękawiczki sparco ... wiec staraj się chlopie, bo takiego egzemplarza nigdzie nie dostaniesz hehe



Auto jak auto ale te rękawiczki...
  
 
a z tym wpisowym to nie lekkie przegięcie?
  
 
W Krakowie chyba właśnie są takie wpisowe na kajtki, poza tym rajdowy cienias to nie pucharek + kosmetyki samochodowe.