TRS Racing - NOWA OFERTA

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Firma TRS Racing znów rozszerza ofertę.
Tym razem jest to flansz między silnik FIRE (1.0, 1.1, 1.2) a skrzynię biegów Fiata 126p.


















Cena surowej flanszy (niewycentrowanej i bez gwintów) to 120zł
Cena flanszy gotowej do montażu - 220zł
Flansz waży 3.7 kg
GOTOWA FLANSZ JEST ZROBIONA POD DOCISK OD CC, SC 900!! (chodzi o długość tulejek)


W dalszym ciągu w sprzedaży znajdują się flansze do montowania hamulców tarczowych w 126p:

Przednia oś:

Flansze pod zaciski CCSCPunto:








Cena 36 zł/kpl.


Flansze pod zaciski FSO:








Cena 46 zł/kpl


Oś tylna:

Flansze pod zaciski FSO:








Cena 39 zł/kpl

Flansze pod dwa zaciski na tył do FSO/Polonez:








Cena 90 zł/kpl


Przewody hamulcowe do przednich zacisków CCSCPunto - Fiat 126p (elastyczne i przerobione metalowe):





Cena za przewody gumowe - 18 zł/szt
Cena za przerobione przewody metalowe - 35 zł/szt



[ wiadomość edytowana przez: N_I_T_R_O dnia 2006-07-16 11:35:24 ]

[ wiadomość edytowana przez: N_I_T_R_O dnia 2006-07-16 16:40:05 ]
  
 
zamawiam jedna gotowa flansze do połaczenia silnika 1,1 z maluchowska skrzynia
  
 
UP!
  
 
Ze względu na duże zainteresowanie blaszkami, termin realizacji zamówienia może się nieco wydłużyć.
Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.

Pozdrawiam
  
 
Ale nacheftane Kto to tak spawa?? Pozatym z jaka dokładnością centrowana jest flansza??

Druga kwestia skoro flansza jest pod docisk i tarcze od 900'tki to jakie ma być koło zamachowe?? Od 900'tki?? Z tego co ja przymierzałem to nie pasuje;/ Chyba, że trzeba rzeźbić......
  
 
proponuję spawac laserowo, nie mam na mysli estetyki ale trwalosc
 
 
Cytat:
2006-07-31 21:55:07, simon_pg pisze:
Ale nacheftane Kto to tak spawa?? Pozatym z jaka dokładnością centrowana jest flansza?? Druga kwestia skoro flansza jest pod docisk i tarcze od 900'tki to jakie ma być koło zamachowe?? Od 900'tki?? Z tego co ja przymierzałem to nie pasuje;/ Chyba, że trzeba rzeźbić......



Z Uno pasuje




...chyba
  
 
UP! UP!
  
 
niedlugo pojdzie kolejny zestawik pod DF do SPIKE z terytorium
  
 
Trochę nowości na stronce. Z A P R A S Z A M
  
 
Witam czy flansze dalej aktualne, byłbym zainteresowany blachami pod zacisk cc. Mam takie pytanie jak wygląda montaż takich flanszy. Czy tam trzeba jakieś tulejki montować. Jestem zielony w tym temacie