Lanos 1,5 16V + LPG help

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam zakupiłem lanosa w gazie (1,5 16 V), ostatnie dwa dni dosc mocno przymrozilo i lanos nie pali. w zasadzie wyglada to tak rano auto odpala ( na benzyenie po kilku sek automatycznie sie przelacza na gaz), pochodzi ze 3,4 min i gasnie i juz nie odpala po kilku godz. odpala normalnie. mam nowy akumulator wiec o akus nie chodzi. wczesniej zauwazylem ze przy przelaczaniu na gaz trza go ze 2 razy przegazowac bo gasnie pewnie do regulacji, ale nie znam sie wiec prosze o pomoc glownie mnie martwi to ze potem nie odpala , hmmm tak mysle ze moze przy tym rannym gazowaniu zalewam swiece?? dodam ze sa wymienione na nowe w styczniu jak rowniez kable.
  
 
wsadz nowy czujnik w parownik,na zimnym silniku nie bedzie chodził na gazie,od 30 stopni mniej wiecej mozna przelaczac na gaz,gasnie ci bo parownik jest jeszcze zimny i gaz nie przechodzi z fazy cieklej na lotna ,cos takiego.Zresztą masz tez pewnie membrany do wymiany.
Ja bym proponowal poprostu jak odpalasz to tylko na benzynie i dopiero jak zlapie te 30 - 40stopni przełącz sobie na gaz i jedź.Takich tematów było napewno pełno
  
 
dz za odp. widzialem ze bylo kilkanascie tylko dziwi mnie fakt ze atuo potem tylko kreci na benzynie i nie odpala musi postac ze 3,4 godzi i wtedy bez prbolemu ale ok pjade na stacje diagnostyczna zeby sprawdzili instalacje
  
 
Nie odpala na PB bo jest zalany ciekłym gazem to normalaka.