Wyścigi w modlinie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wybiera się ktoś w sobotę?
  
 
Jakie wyścigi... chartów ? Napisz coś więcej dla niezorientowanych...
  
 
27 na lotnisku w Modlinie odbędą się finał mistrzostw Polski w wyścigach na 1/4 mili. Nie wiedzieliście o tym? Taki legalny streetracing. Jest podział na klasy i każdy moze startować. Pojawiają się super samochody mówie Wam. Teraz ma pojawić się dodge viper z podtlenkiem azotu dającym przyrost +450KM a także toyota supra 700KM. Byłem już 3 razy i było fajnie. Tylko ta cena za bilet dla kibiców - 25zl
  
 
Cytat:
2003-09-26 12:21:00, janisz pisze:
27 na lotnisku w Modlinie odbędą się finał mistrzostw Polski w wyścigach na 1/4 mili. Nie wiedzieliście o tym?



Nie żadne "nie wiedzieliście", tylko ew... "Mariusznia nie wiedziałeś"
Po prostu nie interesuję się takim rzeczami...
Ale teraz już wiem. Dziękuję za info.
Ale... i tak nie pójdę (nie za bardzo mnie to bawi, poza tym pewnie pełno będzie "dresów" i "blondynek" ).

Ale No.2 -> opisz jak tam było
  
 
Ja też nie pójde.
Nie wiem czy zdążyliście zauważyć tego spama na naszym forum pare dni temu. W tytule tam było coś o wygraniu jakiejś wycieczki.
Autorem była jakś laska.
W kazdym bądź razie spam był od "SSS" a to są właśnie z tego co sie zdąrzyłem zorintować organizatorzy tych imprez.
Spamów nie znosze, a spamowców tępie.
  
 
raski - nazywasz mnie spamerem? Puknij się w łeb.

Dresów na widowni jest moze 2%.
Ogólnie tej imprezy się nie porównuje do np. ATS w Toruniu gdzie dresy to 99%. Większość to rodziny i kumple startujących i nastolatki.
Polecam bo fajne fury się ścigają. Widok i dźwięk kilkuset konnych bolidów jest niesamowity. Tylko z ceną biletów przegieli max.
Biore kamere więc na http://forum.streetracing.pl w niedziele powinny się pojawić jakieś filmiki.
  
 
moi koledzy z Trojmiejskiego Klubu Tuningowego z tego co wiem wybieraja sie tez do Modlina
  
 
Janisz, Raski - luzujcie panowie. Nikt nikogo spamerem nie nazywa, w dodatku obaj sie mylicie. Janisz, Raski nie nawywa CIEBIE spamerem,
Raski, tym spamerem byla panna z klubu drag/shift czy jakos tak... Zreszta zostala juz objechana przez ich moderatora, Thaniela (uklony. Czarne owce zdarzaj sie wszedzie...
pax chlopaki!!!!
  
 
Jak ktoś będzie i zobaczy na parkingu białą, usyfioną 2107 bez tapicerki z tyłu i kanapy(jutro rano odbieam od blacharza i nie zdąrze założyć) to będzie moja.
  
 
Janisz - nie umniejszając naszym "tuningowcom". O ile sie nie mylę w tamtym roku na cargo też było furę obwieszonych spoilreami Beemek, hond itp.,
A przyjechała skromniutka mazda 323 z litwy z naprawdę porządnie zrobionym silnikiem i ...wydmuchała wszystkie te cacka. U nas tuning ludziska trochę inaczej rozumieją niz na swiecie...niestety
Ale życze miłej zabawy. Szczególne chętnie popatezyłbym na tego Vipera( W Krakowie jest tylko chyba jeden)ale wolę te auta bez tzw.podtlenków. Amerykańskie silniki mają piękne brzmienie...
  
 
Paweł zdziwiłbyś się co polacy robią z furami. Ale nie chodzi o drechów tylko o normalnych zajaranych tuningiem ludzi. Ten viper ma w serii 450KM a do tego jeszcze podtlenek +450KM. Ale niewiadomo czy się pojawi na 100%. Albo opel astra 2.0 ponad 200KM bez turba i N2O. Z litwy tez mają być jacyś spece, ze Szwajcarii też. Napisze jutro jak było.
  
 
Cytat:
2003-09-26 14:50:36, raski pisze:
Ja też nie pójde.
Nie wiem czy zdążyliście zauważyć tego spama na naszym forum pare dni temu. W tytule tam było coś o wygraniu jakiejś wycieczki.
Autorem była jakś laska.
W kazdym bądź razie spam był od "SSS" a to są właśnie z tego co sie zdąrzyłem zorintować organizatorzy tych imprez.
Spamów nie znosze, a spamowców tępie.



Ja spamu tez nie lubie ale tak w kwestii wyjasnienia MnM nie jest z SSS to poprostu bylo info zle podane ale info

A w kwestii modlina ja bede od okolo 8 godz bede wypatrywal ciekawych autek i bede robil fotki

pozdr


[ wiadomość edytowana przez: thaniel dnia 2003-09-27 01:04:07 ]
  
 
Totalna kicha. Jeśli ktoś był bo skusił się moim postem to przepraszam. Nie wiedziałem ze tak będzie. Poprzednie edycje były dużo lepsze.
  
 
Janisz - nie miałem Ciebie na myśli!!!!

(Ty piszesz info o wyścigach i to jest jak najbardziej w porządku)

Przepraszam za całą sytuacje . Zwracam honor całemu "SSS"

Na spamy jestem uczulony i ta panna (MnM) mnie troszke z równowagi wyprowadziła.

mea culpa , mea culpa, mea maxima culpa

[ wiadomość edytowana przez: raski dnia 2003-09-27 19:40:34 ]
  
 
Cytat:
2003-09-27 19:13:04, janisz pisze:
Totalna kicha. Jeśli ktoś był bo skusił się moim postem to przepraszam. Nie wiedziałem ze tak będzie. Poprzednie edycje były dużo lepsze.



mowisz o Modlinie???? To opisz wiecej....co?
  
 
raski - spoko, peace

Ta edycja wyścigów na Modlinie okazała się totalną klapą. Super-hiper fury nie przyjechały, viper 900KM nie był taki szybki i ogólnie czasy które kręcili zawodnicy były średnie. Jedynie audi S4 w budzie rs4 okazał się niespodzianką - rozwalił Ludwiczaka - dotychczasowego mistrza, zawodnika rallycrossu.
  
 
http://forum.streetracing.pl/viewtopic.php?t=5898

to wygrało