Panowie - już po wakacjach - robimy jakiś spocik w Kraku???? - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Eeeeeeeeeeee?A gdzie Ty tam łysych widziales???
Chyba zaczne odprawiac modły w intencji mojego nieszczesliwie zerwanego filmu w aparacie.Zdjecia maja byc na 16 wiec jak tylko dorwe to postaram sie zeskanowac i.... ...juz mi Cie szkoda Konriii!
  
 
Cytat:
2003-09-28 22:37:35, bernard_krk pisze:
Niestety...wczoraj przesadzilem z alko i dzis bylem "gotowy"...nie do jazdy((


Wiesz Bernard, jak ja sie umawiam to staram się dotrzymać słowa. Poza tym jak już miałeś nie jechać to przynajmniej trzeba było dać znać, nie siedzielibyśmy jak durni 45 min pod McDonaldem.
Andrzej
  
 
No ja! Co to za ale do mojego uczesania? Tak mi sie spodobalo, rano stanolem przed lustrem, wziolem grzebien i dzis tak sie uczesalem-jutro inaczej

Tak wyszlo, co ja poradze - litosci tylko, nie chce byc porownany do panow w beemkach, w spodniach w paski i tak dalej!
Co to to NIE- to nie ja!
Zima idzie, wiec musze zmienic uczesanie bo zmarzne!
  
 
Fryzurke mam modną.Kupilem se dres.......Ekstremalnie odziany chlopak jestem
Film uratowany!!!!!Pare koncowych zdjec nie wyszlo -te w okraglym oknie kaplicy.Ale reszta jest OK.
To COS co mi sie tluklo cala droge to byl odkrecony amortyzator w prawym kole.Odkrecilo mi sie gorne mocowanie i na dziurach amorek uderzal ta gwintowana czescia o wnetrze kielicha.Przy okazji tak siem uszkodzil ze czeka mnie wymiana.Cale 82 zl. za Krosno.Komplet.A Bialoruskie sa za 125 zl komplet.To ja jednak bede patriotą!Ale ten stary mial juz ponad 100 000 km. wiec go nie zaluje.
P.S.Nie ma ktos tanio sprzedac jakiegos fajnego łancucha na klate??? Just kidding...
  
 
Adam!!! gdzie wyczesales te bialoruskie amortyzatory??????????
Prosze napisz mi na priva! Jest to dla mnie bardzo wazne!!!
Ale poza tym ze Ci sie amor tlukl, to wydaje mi sie ze gorna oske wachaczowa masz wyrabana-tzn. nie oske a karoserje w miejsu mocowania oski!
  
 
Bialoruskie sa w sklepie niedaleko Katowic.Jak bardzo chcesz to moge kupic i przy najblizszej okazji Ci je przywioze.A co do oski to sprawa wyglada tak.Oska byla na wykonczeniu bo mi sie ostatnio przed remontem zawiechy obluzowala i sie sporo wytarla,w nadwoziu tez troszke sie wytarlo,ale wymienilem oske,przerobilem zabezpieczenie nakretki na osi wachacza zeby mi sie nie odkrecala i juz jest OK. JEszcze na wiosne jak zalatwie Mig-o-mata to zrobie kompletny remont blachy i ponaprawiam takie pierdoly.Mysle wzmocnic tak zawieszenie jak mial Zoli w swojej-on tam wszystko wycial i wspawal nowe na blachach chyba 2mm.Najbardziej przeszkadzala ta zuzyta oska bo sie ok. 1 mm wytarla i jeszcze siem obluzowala.
  
 
Witam, wiem ze to bedzie off topic ale wybaczcie
Mam pytanie do klubowiczow z krakowa, czy ktos z was montowal sobie centralny zamek? A jezeli tak to gdzie go kupowaliscie? Jest sens jechac na gielde RTV tego szukac, bo kiedys jak czesto tam bywalem to bylo kilka stoisk z czyms takim, jak ktos moze cos poradzic gdzie kupic dobre i tanio to bedzie bardzo milo