Światła

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, mam problem ze swiatlami z przodu otoz pozycyjne sie swieca ale mijania przestaly wspolpracowac najpierw padla lewa strona myslalem ze zarowka sie przepalila ale jak sie okazalo masa jest ale za to prądowego nie ma, na dzien dzisiejszy z lewej i z prawej strony swieca tylko pozycyjne. Bylem z tym u elektryka ale problem powstal znowu nie wiem czy to zglaszac bo robione to bylo jakies 8 miesiecy temu. Pozdrawiam.
  
 
Bezpieczniki sprawdziłeś? Długie działają?

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Sprawdzilem wszystkie bezpieczniki sa cale dlugie rowniez dzialaja probowalem pokombinowac pod maska przy swiatlach ale to na nic nadal jest jak bylo.
  
 
Może coś jest nie tak w przełączniku ?

Jak prądu nie ma to po prostu przłącznik go nie daje.

[ wiadomość edytowana przez: VEndriuV dnia 2011-03-24 15:23:32 ]
  
 
Cytat:
2011-03-24 15:14:22, michal229 pisze:
Sprawdzilem wszystkie bezpieczniki sa cale dlugie rowniez dzialaja probowalem pokombinowac pod maska przy swiatlach ale to na nic nadal jest jak bylo.


Bezpieczniki koło akumulatora też? Długie działają na pociągnięcie czy na przestawienie od siebie?

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
w moim padła jedna lampa i zacząłem szukać i okazało się że to jest wina przełącznika przy kierownicy, podobny przypadek ma znajomy w primerze jedna lampa zapala się po ok. 10-u minutach jak się rozgrzeje
  
 
Dlugie działaja i na pociagniecie i odciagniecie od siebie, bezpieczniki przy akumulatorze tez sprawdzilem, jedna 10 byla strzelona wymienilem ja i nadal nic sie nie zmienilo. Moze problem lezy w tych kostkach co tam sa? Albo jak mowi Endriu przełacznik poszedl sie...