[500] Fiat 500 1970r

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie przedstawiam kolejnego Fiata z mojej stajni, a mianowicie Fiata 500 F z 1970r.
Fiacika nabyłem zupełnie przypadkowo.
Stan jak widać nie najgorszy, wręcz rzekłbym bardzo dobry jak na nasze realia, blacharka jak najbardziej OK, lakier do malutkich poprawek ( zaprawki ), silnik igiełka ( po kapitalnym fachowym remoncie), zawieszenie malinowe ( zero stukania ), tapicerka miodzik.
Jak robiłem przegląd na zabytka to diagnosta był w ciężkim szoku, bo wszystko było tak jak powinno, nawet analiza spalin było wiele poniżej normy.
Jedyne co miałem do roboty przy nim to porządnie go wypucować bo był troszkę "zastany"
No co tu wiele pisać, po prostu igiełka.
Jak widać zarejestrowany na żółte ( jedyne rozsądne rozwiązanie jak się chce jezdzić ).
Zdjęcia z dzisiejszej wyprawy na piknik, na Kubalonkę.
Zdjęcia środka i reszty niebawem.









  
 
ja jestem zakochany w fiacie 500 i ten egzemplarz jest jak najbardziej OK
  
 
czy ta 500 tka nie stala czasami w komisie w Rybniku? fajne
  
 
Cytat:
2009-04-05 22:27:09, Hell pisze:
czy ta 500 tka nie stala czasami w komisie w Rybniku? fajne


dokładnie ta
  
 
Fajnie ze nastepna jezdzaca sie pojawia
Pare rad:
-Wsadz rejestracje pod zderzak bo tak zaslania ladnego ryja 500tki
-Wywal te tylne swiatla, nowe kosztuja grosze
-pomaluj doly progow (te zgrzewy) na czarno bo nie sa idealnie rowne po tylu latach (ale to juz czepianie)
  
 
ładna pinceta, bardzo ładna!!
Lampy tylne osobiście bardzo mi się podobają i nie kojarzą mi się z tanim tjunem!
No właśnie fajnie było dać tą tablice pod zderzak, tak to w pyte masz ją
  
 
500 fajowa, a w jakich latach byla biala kierownica i zegar "budka" bo potem wiem ze byly zegary jak z seata/fiata 850
  
 
Nice Ładny bączek. Gratuluje zakupu Doprowadź ten samochodzik do jak najlepszego stanu
  
 
Faktycznie te kierunki też mi nie podchodzą, już sa zamówione pomarańczowe.
Autko bedzie doprowadzone do idealnego stanu i takie pozostanie, świetnie się nim jezdzi, śmiało te 80km/h idzie trzymać na trasie, spalanie ok 5l.
Nie ma człowieka kt by się za nim nie oglądał.
Co do tablicy, to troche nie pasuje tam gdzie jest, ale pod zderzakiem wygląda jeszcze gorzej, sparwdzałem wszystkie możliwe opcje i ta faktycznie jest najlepsza. Te tablice są zbyt duże i dlatego jest taki problem z nimi.
  
 
Cytat:
2009-04-06 09:40:41, jaqo pisze:
-pomaluj doly progow (te zgrzewy) na czarno bo nie sa idealnie rowne po tylu latach (ale to juz czepianie)


Ta ciemna kreska to resztki po spływjącej konserwacji kt przeprowadzałem, gwarantuje że jest tam wszystko równe
  
 
normalnie cudenko ehh
  
 
nie no prosze Cie pod zderzakiem wyglada duzo lepiej i raczej kazdy Ci to powie
  
 
Mauzer , mistrzostwo swiata !! fajnie że jestes memberem , z taka kolekcją to sam mógł byś jakis klub założyć jak potrzebujesz kierowcy żeby wszystkie swoje cacka na zlot przytargać to sie piszę
  
 
Powalasz mnie swoimi autami Z tygodnia na tydzień pokazujesz swoje fanty,które wzbudzają zachwyt.Może zadzwoniłbyś do legend prl-u by zrobić odcinek o Twojej kolekcji
  
 
To jest wlasnie klubowicz godny uwagi, a nie pozer. Z takimi to az sie spota chce
  
 
Panowie co ta za kolekcja, muszę jeszcze odrestaurować 600 i 125 to może wtedy będzie jakaś mała kolekcja. Niestety wszystkie te remonty są czasochłonne oraz bardzo drogie.
Z 500 i 850 będę chciał się ogłosić do ślubów, może akurat będzie ktoś na tyle oryginalny że odpuści sobie oklepanego mercedesa za 800zł i będzie chciał pojechać czymś "innym" niż wszyscy za powiedzmy 250zł.
Niech zarobią na kosmetyki i mat eksploatacyjne to już będzie duży sukces, a lepiej jak będą w ruchu niż stały i pyziały.
Co o tym myślicie????



[ wiadomość edytowana przez: mauzer64 dnia 2009-04-06 22:32:21 ]
  
 
kurduple to moze 500seta pojada pod wzegledem wielkosci ciała, nie kieszeni oczywiscie.
  
 
Cytat:
Co o tym myślicie???? [ wiadomość edytowana przez: mauzer64 dnia 2009-04-06 22:32:21 ]



Mysle ze posiadajac taka kolekcje samochodzikow klienci sie napewno znajda w koncu nie musisz wozic "klientow" swoja 500-tka czy 850-tka z tego co zaobserwoalem w tym dziale masz jeszcze kanta ktorym tez smialo wozic przyszle malzenstwa
  
 
Mauzer ja identycznie podchodze do tego Nie trzeba na tym zarabiać byle by można za czyjeś pieniądze pojeździć w roku troszke
  
 
piekne autko pogratulowac......