Radio CB Alfa Overmax - opinie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam znalazłem na allegro radyjko Cb cena jest w niska i chciałbym znać opinie czy ktoś miał testował? Pozdrawiam


CB
CB

[ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2011-03-23 14:20:14 ]
[ powód edycji: poprawiono tytuł na małe litery ]
  
 
jesli chodzi o tego typu radia to ludzie raczej na nie narzekaja, raczej nie da sie ich ustawic zeby dobrze odbieraly, ciagle cos brzeczy i szumi, nie maja ani dobrego filtra nie mowiac juz o filtrze z regulacja ani regulacji wzacjania, ja proponowal bym cos takiego http://allegro.pl/m-tech-legend-ii-na-bazie-pro-520xl-gratis-i1500197403.html tylko 100 drozej a radio calkiem przyzwoite, kilku moich znajomych ma tego typu radia i sa zadowoleni
  
 
też nie popieram dużo jeżdżę i narzekają ja śmigałem na takim 3 lata i nieźle się sprawowało
klik
  
 
Siedziałem niedawno w tym temacie bo sam poszukiwałem czegoś do siebie. Wg mnie warto dołożyć trochę/dozbierać i kupić coś porządniejszego, gdzie będziesz mógł sobie ustawić radyjko, szukaj raczej czegoś z RF Gainem od siebie mogę polecić radia Cobra (są duże, ale odbiór niesamowity), pochlebne opinie można usłyszeć na temat radia o nazwie Omega, kosztuje niewiele ponad 200zł a ma filtry i wszystkie potrzebne opcje.
  
 
Uniden 520XL, miałem takie w Probe, teraz jeździ w Ravce i czasem ma lepszy odbiór niż mój Harry II
  
 
Też mogę potwierdzić że z tanich radiotelefonów to Uniden 520xl jest rewelacyjny wręcz
  
 
unidena w unii europejskiej legalnie kupic sie nie da ( nie mozna, ale nie zabrania sie jego posiadanie i uzywanie ). ja mam zestaw president valery i antene presidenta 1,5m. kolega ma unidena i ta sama antene. jasno stwierdzilem, ze moj zestaw jest o niebo lepszy. radio to polowa sukcesu. jesli zalezy ci na odbiorze i slyszalnosci to antena to druga polowa sukcesu.
  
 
Ja obecnie mam Unidena pc68xl - dość duże, ale świetne radyjko i do tego antenkę SIRIO SUPER CARBONIUM 27 140 cm w dziurce i powiem szczerze że innego zestawu sobie nie wyobrażam teraz mieć, a miałem kilka anten i kilka radiotelefonów. Ale tak jak poprzednik napisał antenka jest bardzo ważna, a przede wszystkim jej montaż. Miałem na magnesie, uchwycie, ale szczerze ... w dziurce jest najlepiej
  
 
Cytat:
2011-03-23 19:30:29, Pietrq_TSZ pisze:
Ja obecnie mam Unidena pc68xl


Radio jest świetne ma lepsze filtry niż President Walker jednakże to już zupełnie inna półka cenowa.
  
 
Witam
ja kupiłem kiedys President johnny II mam juz 4 lata i nie narzekam... jak kiedyś szukałem radia każdy mi odradzał tanie radia bo bede załował wiec poczekałem, dolozyłem i kupiłem coś takiego i nie narzekam choć mój kolega ma alana i tez nieżle odbiera... ważne po zakupie i montażu jedz dostroić