Co tu tak pusto ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czyżby ostatnie szlify przed świętami ???
  
 
W sumie jestem tu codziennie, ale nikt nie zadaje pytan. Mozna wnioskowac, ze autka sprawuja sie dobrze pod koniec roku)

Konrii jak tam z koszulkami?
  
 
wszystko opisane jest w dziale gadżety na klubowej. Narazie wpłynęło zamówień na 17 sztuk więc jeszcze brakuje osób chętnych na ok 8 sztuk i robimy
  
 
KONRAD się pyta "czemu tak pusto"??????
Siedzi przy komputerze a ja ubieram choinke
Podejrzewam,ze wiekszość z nas ma juz ochote na święta i troche odpoczynku od komputerów
Pozdrawiam
paweł
 
 
Konrad! Pomóż spracowanemu ojcu ustawiac choinke Ja ustawiam jutro choinke z ojcem. Potem lece jeszcze ostatni dzien do roboty, wieczorem sprzatam, spac i poranek wigilijny. Biedne autko stoi na mrozie A 27go jade na Slowacje w Tatry na narty- niestety nie Lada Jej poza trojmiasto nie wyciagam.

Pozdrawiam
  
 
Potwierdzam,troche odpoczynku od kompa sie należy.Ja już dostałem skierowanie do okulisty,prawe oko mi wysiada,ale codzien na forum zajrzeć trzeba
Pzdr Grzesiek
  
 
Zajrzeć na forum to rozumiem , ale siedzieć poldnia przed monitorem to moze byc poczatek kłopotów ze wzrokiem na stare lata.Pomyslcie o tym...Ja w pracy jak jestem w biurze tez siedzę prawie cały czas przy komputerze , a potem jeszcze w domciu , ale to już dla przyjemności. Zreszta teraz mam LCD (w notebooku) i jakby troche mniej mnie bola oczy. Ale konrad ma zwykly monitor i spedza przy nim strasznie duzo czasu...
To źle...
Pawel
 
 
Szczerze mowiac to dobry monitor jest zbawienny dla wzroku. Pamietam roznice, jak przerzucilem sie z 14 calowego analoga na 17 plaski kineskop z niezla czestotliwoscia. Niebo a ziemia. Ludzie monitor to najwazniejsza rzecz. A to ze patrzac na LCD ma sie wrazenie , ze wzrok sie mniej meczy to jest tylko i wylacznie zludzenie.
  
 
Czyli: co radzisz???
 
 
Dobry monito - jak najwiecej Hz, zeby sie wzrok nie meczyl. Przejdzie sie kiedys do sklepu RTV i porownajcie obraz telewizorow o tradycyjnych kineskopach i tych 100Hz. Polecam.
  
 
różnica jest faktycnie duża. Zresztą przymierzam sie też do zmiany telewizora i chcę kupić właśnie taki 100HZ .A ile kosztuje teraz taki monitor???założmy 17"???
 
 
za ponad 1000 zł masz klasa monito 17 cali z płaskim ekranem, np. Sony lub Nec.
  
 
Nowy???
 
 
ja tam mam cały czas na monitorze 85 HZ
  
 
Jak to????chodź tu zaraz!!!!!
 
 
Hehehehe Ja mam zaleznie co wyswietla od 68 nawet do 84Hz. Tak Pawle - 1200 zl mozesz miec bardzo dobrej klasy monitor.
  
 
Musimy kupic -bo nasz poczciwy CTX juz sie konczy....
THX za informacje
 
 
Prosze bardzo. Sluze informacja na przyszlosc. CTX to tez dobre monitory, bo oparte w wiekszosci na kineskoach Sonego. Osobiscie polecam Nec'a.
  
 
Ja właśnie mam 14 calowego trupa.Hyundai delux scan 14s z 1997 roku.Z miłą chęcia bym to wymienił,ale myślę że do wakacji conamniej będę musiał sie z tym męczyć,ale cóż,jakoś chyba wytrzymam.Ale jeśli już będę kupował to coś 19 calowego
Pzdr Grzesiek
  
 
coz, monitor dobry dobrz miec, jak mozna sobie nań pozwolic.
w domu mam zabytek, w firmie niewiele lepszy, kupe roboty przed swietami i dlatego rzadko wpadam.
w dodatku moja maszyna znow u mechanika...najgorsze, ze jeszcze nie wiadomo, co jej dolega....podejrzane sa hamulce i geometria...
zobaczymy, jak pojdzie, wieczorem odbnieram...