Kamieńsk 2011

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam należe do klubu Zmotoryzowani Radomsko www.zr-club.pl.
Jesteśmy organizatorami Dni Kamieńska i chciałbym was zaprosić na tą imprezę ponieważ przydało by się kilka klasycznych samochodzików.
Będa samochody takie jak fiat 125p 126p Polonez Caro i kilka innych klasycznych pojazdów.
Podczas imprezy odbędą się różne imprezy takie jak zmiana kola w rowerze na czas rzut oponą oraz odbędzie się KZK.
Impreza odbędzie się 11 czerwca o godzinie 8 zbiórka aby poustawiać samochodziki.Il osób było by chętnych czy wogóle byłby ktoś chętny podjechać prosił bym o wpisanie kto by przyjechał żeby zarezerwować wam miejsce

Plan Imprezy jeszcze nie ukończony
1 KZK konkurs zręczności kierowców
w którym zorganizowaniu pomoże nam automobil Piotrkowa
2 pokazy motocykli ,możliwe ze jakiś stunt
3 jeśli ktoś lubi palić gumę to serdecznie zapraszam do tej atrakcji mamy plac specjalny do tego ( chętni jak potrzebują opon niech piszą do mnie)
będą 4 klasyczne mercedesy, limuzyna , nowy woź strażacki , woź policyjny , i inne ciekawe auta będzie to przyciągało rodziców z dziećmi (każdy gdy był mały chciał zostać strażakiem)
4 myślę ze ujban troszkę poskacze fiaciorem

do tego mamy kilka konkursów

Wyścigi równoległe na taczkach
Rzut opona w dal
Przeciąganie liny
Przeciągania auta na czas
Zmiana koła na czas przy rowerze
Najgłośniejszy krzykacz
slalom z jajkiem na łyżeczce na czas dla dzieci

[ wiadomość edytowana przez: Astro2107 dnia 2011-05-03 12:09:49 ]

[ wiadomość edytowana przez: Astro2107 dnia 2011-05-03 12:12:32 ]
  
 
Czołem.
Mógłbym do was podjechać, ale akurat 10-11 czerwca mam wyjazd służbowy (którego nie mogę przełożyć). Jeśli data w międzyczasie ulegnie zmianie - proszę o info.
Pozdrawiam i powodzenia w zorganizowaniu przedsięwzięcia,
@lex
  
 
niestety data nie ulegnie zmianie
  
 
Mam całkiem blisko!

Ale jeszcze sie nie pisze na 100%


Pozdrawiam
igiers
  
 
jak coś pisz do mnie na gg bardzo fajnie by było jakbyś przyjechał swoim klasykiem
gg-12371845
skype-astrro1
Mail-adrian11523@o2.pl
  
 
Osoby które chciały by zaprezentować swój samochód proszone są o napisanie mi na PW

Nasza impreza odbędzie się przy szkole w Kamieńsku



[ wiadomość edytowana przez: Astro2107 dnia 2011-05-30 13:46:43 ]
  
 
sorki za spam ale nie da się edytować