Magia Żywiołów, Podzamcze 28.05.2011

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jeśli ktoś ma ochotę wybrać się w większej grupie na pokaz wodno/świetlny na Podzamcze to zapraszamy w sobotę 21 maja. Na dzień dzisiejszy chętny jest klan M i 48.

Szczegóły wydarzenia tutaj i tutaj.

Proponuję spotkanie w tym miejscu o godz. 20. Dojazd od ul. Lipowej lub mostu Świętkorzyskiego - brak dojazdu z Wisłostrady, która w tym miejscu idzie tunelem. Jest to ogólno dostępny parking na tyłach biblioteki UW.


-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..

[ wiadomość edytowana przez: mifinka dnia 2011-05-23 19:56:41 ]
  
 
Zapowiada się interesująco, warto zobaczyć to na żywo (klik)
  
 
z przyczyn technicznych raczej odpadamy
  
 
Jakoś inne miasta potrafią zorganizować jakieś imprezy, a ta cholerna Łódź nic. A szkoda. Byłaby okazja do lokalnego spota
  
 
W takim razie wpadnij do W-wy na spota + fontanny.

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Cytat:
2011-05-11 09:46:53, lucas48 pisze:
W takim razie wpadnij do W-wy na spota + fontanny.

Niestety finanse mi na to nie pozwalają. Inaczej bym się wybrał.
  
 
Zmiana terminu. Dzisiaj towarzystwo się wykruszyło.

Nowy termin to 28.05. Reszta ustaleń bez zmian.


-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Cytat:
2011-05-21 14:16:00, lucas48 pisze:
Zmiana terminu. Dzisiaj towarzystwo się wykruszyło. Nowy termin to 28.05. Reszta ustaleń bez zmian.

Niestety ja nie dam rady w planach mam działeczkę. Taka karma
  
 
W sobotę pracuje do 13 No jeśli będzie to po 13 to może wyrwę się i wpadnę
  
 
"Spotkanie o godz. 20"

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
To 90%, że jestem. Ustalam już z moja kobietą plan działania
  
 
Byłem tam w sobotę. Tłumy większe niż podczas wizyt Papieża albo prawie porównywalne. Ogólny paraliż komunikacyjny. Korki na dojazdówkach z każdej strony i to kilometrowe. Np. aż do stadionu Polonii. Brak możliwości zostawienia samochodu w pobliżu o ile nie przyjedzie się odpowiednio wcześniej. Po skońcoznym pokazie proponuję iśc na Stare Miasto i przeczekac falę powrotów.
  
 
Jeżeli wybieracie się do Podzamcza to jeśli macie ochotę to zapraszamy na akcję charytatywną którą organizujemy z Klubem Kajman która odbywa się w: Kamieniołom WYSOKA, woj. śląskie, pow. zawierciański.
Odbywać się bd jazdy terenowe również dla osób nie posiadających aut terenowych za dowolną opłatą.
Impreza na rzecz: http://dziendobrytvn.plejada.pl/24,42457,wideo,,228464,chlopiec__ktory_polknal_zracy_srodek,aktualnosci_detal.html[addsig]
  
 
Cytat:
2011-05-27 19:31:03, Andzia54495 pisze:
Jeżeli wybieracie się do Podzamcza to jeśli macie ochotę to zapraszamy na akcję charytatywną którą organizujemy z Klubem Kajman która odbywa się w: Kamieniołom WYSOKA, woj. śląskie, pow. zawierciański. Odbywać się bd jazdy terenowe również dla osób nie posiadających aut terenowych za dowolną opłatą. Impreza na rzecz: http://dziendobrytvn.plejada.pl/24,42457,wideo,,228464,chlopiec__ktory_polknal_zracy_srodek,aktualnosci_detal.html[addsig]


Andzia, TO podzamcze z fontanną jest w Warszawie, między Zamkiem Królewskim a Wisłostradą.
  
 
Wy to wszystko musicie mieć koło siebie
  
 
to wpadajcie do śląska! ;d
  
 
lucas48 ja poprosze o zdjątka, jestem unieruchomiona i nie wiem czy wybiorę się tam w tym sezonie
  
 
Proszę bardzo. Oczywiście na żywo wygląda ciekawiej. Poza tym trzeba przybyć trochę wcześniej niż na sam pokaz (z pół godziny) i zająć lepsze miejsce.

















-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Fajna sprawa Chociaż wolałabym obejrzeć na żywo
Dzięki Lucas