ZLOTY NA ŚLĄSKU - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie działa mi strona ze zdjęciami.
  
 
Poznaje kopiejkę Brabusa. Była wystawiona dwa razy na allegro, niezły okaz i dobra cena zakupu. W tym samym momencie były wystawione dwie kopiejki, wszyscy się skupili na tej pierwszej, Brabus kupił dlatego taniej. Jedynie co mi się w niej nie podobało, to czerwona minia na podłodze, jako konserwacja.
  
 
Był problem z tą minią, bo wszędzie wyłaziła, a bardzo ciężko ją zmyć, ale za to zakonserwowana jest pięknie
  
 
Brabus, 2101 bardzo ładny, gratuluję!
No i po pierwszym zlocie, teraz będzie z górki
Pozdrawiam,
@lex
  
 
brabus przyjeżdżaj do chudowa. Naczelny już tu jest są 3 lady.
  
 
Dziekuje za mile spotkanie i za wypchanie Łady z fosy
  
 
Cytat:
2011-06-05 19:56:27, NaczelnyFilozof pisze:
Dziekuje za wypchanie Łady z fosy


Widzę że impreza się udała
  
 
Ja rowniez dziekuje za mile spotkanie. Trzech Ladzianek w jednym miejscy daaawno nie widzialem Z tym przejazdem przez row to zaskoczyles wszystkich. Ale widzisz, nie kazda przeszkoda taka latwa jak sie wydaje

Zdjecia juz sa!



[ wiadomość edytowana przez: wezu69 dnia 2011-06-05 21:03:03 ]
  
 
Fajnie, że zaczęliście działać panowie.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Kolejny fajny zlot już w niedzielę 12.06.2011, zapisujcie się bo impreza zapowiada się ciekawie, a są jeszcze wolne miejsca : Parada Pojazdów Zabytkowych z okazji 50 - lecia ZST Wodzisław Śl.
  
 
Parada Pojazdów Zabytkowych z okazji 50 - lecia ZST Wodzisław Śl.
Impreza się udała, wszystko poszło zgodnie z planem, oby więcej takich imprez.
Duże podziękowania dla organizatorów.

Niestety na zlocie pojawiła się tylko jedna Łada

Krótki felieton ze zlotu


i kilka fotek
  
 
nagrode dostales? nalezala sie ;]
  
 
Gratuluję udziału, musiała być fajna imprezka!
Z przyjemnością obejrzałem zdjęcia.
Pozdrawiam,
@lex
  
 
Cytat:
2011-06-13 17:39:48, alex76 pisze:
Gratuluję udziału, musiała być fajna imprezka! Z przyjemnością obejrzałem zdjęcia. Pozdrawiam, @lex




Impreza naprawdę świetna, był rajd z punktami kontrolnymi, było zwiedzanie atrakcji kilku miast, były konkursy, była parada z policją, która zamknęła specjalnie drogi na trasie przejazdu przez miasta, były stroje z epoki, był koncert na rynku w Wodzisławiu i pokaz samochodów dla publiczności, pogoda też była super, tak że impreza naprawdę się udała. Co do nagród to większość skasowali motocykliści, ale zasłużenie. Oby więcej takich imprez.
Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2011-06-13 12:59:39, brabus55 pisze:
Parada Pojazdów Zabytkowych z okazji 50 - lecia ZST Wodzisław Śl. Impreza się udała, wszystko poszło zgodnie z planem, oby więcej takich imprez. Duże podziękowania dla organizatorów. Niestety na zlocie pojawiła się tylko jedna Łada Krótki felieton ze zlotu i kilka fotek




Dla dopełnienia:

Nowiny Wodzisławskie, nowiny.pl


Relacja załogi Forda Capri (nr startowy 04) i Skody 100S (nr startowy 05)
  
 
Zaproszenie na zlot:


IV Międzynarodowy Zlot Pojazdów Zabytkowych w Zabełkowie odbędzie się 2 i 3 lipca 2011
  
 
8-10 lipca - wybieram się do dziewczyny do Raciborza także jakby ktoś miał ochotę na spota to pisać w tym temacie.

Będę jechał m.in. przez Katowice.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
;o ja to jezdzilem do Poznania z Siemianowic ale Twoja milosc nie zna granic :d Ok zobaczymy sie na Slasku. Ja proponuje Ci zrobic u mnie krotka przerwe, jezeli potrzebujesz czegokolwiek sluze pomoca bo pewnie bedziesz jechac obok mnie jezeli wjedziesz od Czestochowy, pozniej mozemy pojechac do Brabusa, i potem pojedziesz juz dalej. Tak Cie przeprowadzimy przez ten Slask
  
 
Jest okazja zrobić fajnego spota, pogadać i odpocząć.

To jest mój kom: 668 137 664. Podaj swój tutaj lub na priv to się przed wyjazdem zgadamy. Planuję wyjechać w piątek w okolicy północy tak aby chapnąć W-wę bez większych komplikacji i potem już prosto na Śląsk. W waszych stronach planuję być w sobotę rano.

Pzdr.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2011-06-30 15:32:25, djchrysler pisze:
Organizuję lokalne , śląskie spotkanie oldtimerów , 7 sierpnia ( niedziela ) godz 12.00 w Ożarowicach k. Pyrzowic , ul .Tarnogórska 32 ( lokal Relax ). Mam ok 50 miejsc dla samochodów . W programie prawdopodobny przejazd przez Port Lotniczy ( 3 km ode mnie ) , kiełbaska z grila . Chętnych proszę o potwierdzenie przyjazdu pod nr 500852954 . Pozdrawiam. Piotr.



Znalezione na: Forum ogólne - Zloty, spoty, imprezy- ZLOTY NA ŚLĄSKU.

Ja się piszę


Pozdrawiam.